23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного Роздрукувати

9 лютого 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм. На розгляд депутатів було внесено 9 питань, серед яких внесення змін до обласного бюджету, зміни до проекту плану реалізації стратегії на 2016-2017 роки, заслуховування інформації про діяльність окремих комунальних підприємств. В роботі комісії взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Основні доповнення до проекту рішення “Про План реалізації Стратегії на 2016-2017 роки” стосуються інвестиційних проектів, які будуть реалізовуватись на базі обласної лікарні ім. М.І. Пирогова, обласного онкологічного диспансеру, КП “Вінницяоблтеплоенерго”.

Окрім цього, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський вніс доповнення до проекту рішення з внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік в частині виділення 2 млн.грн. на програму підтримки фермерських господарств та 5 млн.грн. - на компенсацію перевізникам за перевезення пільгової категорії громадян. Голова бюджетної комісії Геннадій Мазур запропонував доповнити бюджетне рішення в частині виділення додаткових коштів Службі автомобільних доріг у Вінницькій області на фінансування обласної програми утримання та будівництва автомобільних доріг в області.

Бюджетна комісія також в рамках розгляду інформації про фінансово-господарську діяльність ОКП “Вінницякіно” вирішила рекомендувати голові обласної Ради внести на розгляд сесії питання про розірвання контракту з керівником підприємства.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2016 року, 11:58 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація