23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія Вінницької обласної Ради заслухала звіт голови облдержадміністрації Роздрукувати

 2 червня 2016 року в приміщенні обласної Ради під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На засідання комісії були запрошені  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій Наталя Квят, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціального лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс”  Анатолій Іванець, керівник КП “Антопільське” Олег Бовсунівський, в.о. начальника Вінницької інноваційно-інвестиційної компанії Юрій Росоха, начальник відділу енергетики, енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Магдач.

Валерій Коровій, звітуючи на засіданні комісії про виконання делегованих повноважень за 2015 та пріоритетні завдання на 2016 рік, окреслив стратегічні пріоритети діяльності обласної державної адміністрації, зокрема, з таких питань:

забезпечення безпеки життєдіяльності населення області; зростання конкурентоспроможності економіки області; залучення економіки та розвиток міжнародних відносин; екологічна безпека навколишнього середовища; розвиток соціальної та туристичної сфери області; розвиток місцевого самоврядування, децентралізація влади та міжбюджетних відносин.

Очільник обласної державної адміністрації зазначив, що наша область є лідируючою серед областей України. При цьому голова комісії Геннадій Мазур наголосив: «Необхідно більш прискіпливо ставитися до обласних програм, які мають соціальний напрям,зокрема таких, як «Питна вода», «Власний дім»,   програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області, «Сільська школа» та інших, які сприятимуть підвищенню життєвого рівня населення Вінницької області».

  Членами комісії було розглянуто низку важливих питань, зокрема, про розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», яке одноголосно було підтримане. Підтримали проект рішення «Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Вінницької обласної адміністрації Коровія Валерія Вікторовича, голови Вінницької обласної Ради Олійника Анатолія Дмитровича, директора департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Грабович Людмили Олексіївни щодо збільшення загального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для лікування дітей інфікованих гепатитом» та вирішили внести його на розгляд сесії обласної Ради.

Під час засідання комісії депутати заслухали звіт про хід виконання обласної комплексної цільової програми підтримки учасників АТО, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих вінничан під час подій 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015 -2017 роки.

Також члени комісії підтримали проект рішення «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки», але зазначили на необхідності впровадження інноваційних технологій задля вдосконалення та осучаснення цієї Програми.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 2 червня 2016 року, 17:57 Переглядів: 1363

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація