Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм провела друге засідання Роздрукувати

10 грудня 2015 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, в якому взяли участь керівники департаментів облдержадміністрації та управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

На розгляд постійної комісії було внесено  12 питань.

Серед них – шість Програм, до яких вносилися зміни та доповнення. Депутати розглянули та погодили План реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2015-2017 роки та Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік.

Головним питанням порядку денного було внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік. Слід відмітити, що внаслідок перевиконання обласного бюджету на 2015 рік, обласна Рада виділить кошти на придбання апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених, пересувного мамографа, ліків  на проведення гемодіалізу та здійснить соціальні виплати малозабезпеченим сім’ям. Крім того, будуть виділені кошти на ремонт двох комунальних закладів: Стрижавського дитячого будинку-інтернату та Плисківського психоневрологічного інтернату. Комунальне підприємство «Віноблагроліс» отримає кошти на придбання техніки для переробки деревини, що буде використовуватись в котельнях теплопостачальних підприємств. Загальний обсяг понадпланових надходжень, що підлягають розподілу, складає 15,9 млн. грн.

 

Повернутись Створено: 10 грудня 2015 року, 17:35 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація