23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетною комісією погоджено проект обласного бюджету на 2017 рік Роздрукувати

8 грудня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

До порядку денного засідання комісії було внесено 13 питань, серед яких ключовими були обласний бюджет на 2017 рік та Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік.

Проект обласного бюджету на 2017 рік було схвалено в цілому, із врахуванням низки доповнень. Детальний розгляд цього документа бюджетна комісія продовжить на наступному засіданні.

Окрім цього, комісією було розглянуто і погоджено низку важливих соціальних програм. Зокрема, – обласну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки;  обласну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та  чоловіків і попередження торгівлі людьми на період до 2021 року; Регіональну комплексну програму інвестування житлового будівництва у Вінницькій області “Власний дім” на 2017-2020 роки.

Також  комісією було затверджено план роботи на 2017 рік.

Повернутись Створено: 8 грудня 2016 року, 18:10 Переглядів: 1360

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація