23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благочинність Роздрукувати

На Різдвяному балу збирали благодійні кошти

13 січня у Вінницькій обласній філармонії відбувся благодійний Різдвяний бал під патронатом голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка та з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона.
Організатори заходу намагались максимально відтворити традиції святкування Різдва в класичному стилі, створити можливість сімейного культурного відпочинку для жителів і гостей Вінниці та зібрати благодійну допомогу.

Привітала присутніх від імені голови обласної Ради депутатка облради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце.
– Сьогодні у Вінниці є багато підприємців, що є активними доброчинцями й меценатами, і для яких це не справа піару, а моральний орієнтир у житті. А щоб таких людей ставало більше, щоб ідея благодійності стала частиною української національної свідомості, це потрібно пропагувати. В цьому сутність благодійного балу. Я впевнена, Різдвяний бал стане гарною традицією нашої громади, – сказала Н.Гетце.
Окрім розважальної частини вечора, відбувся благодійний аукціон, на якому було представлено вісім картин та три альбоми з ілюстраціями подільських майстрів. Ціни на лоти варіювалися від 100 до 2000 гривень. Кошти, виручені з аукціону та проданих квитків, будуть спрямовані на оплату медичного апарату (запобігає розвитку гангрени) для Вінницького ендокринологічного диспансеру та на утримання школи-інтернату в Погребищенському районі.
По завершенні балу організаторам вдалося зібрати близько 6-ти тисяч гривень.


Повернутись Створено: 15 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація