Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благочинність Роздрукувати

На Різдвяному балу збирали благодійні кошти

13 січня у Вінницькій обласній філармонії відбувся благодійний Різдвяний бал під патронатом голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка та з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона.
Організатори заходу намагались максимально відтворити традиції святкування Різдва в класичному стилі, створити можливість сімейного культурного відпочинку для жителів і гостей Вінниці та зібрати благодійну допомогу.

Привітала присутніх від імені голови обласної Ради депутатка облради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце.
– Сьогодні у Вінниці є багато підприємців, що є активними доброчинцями й меценатами, і для яких це не справа піару, а моральний орієнтир у житті. А щоб таких людей ставало більше, щоб ідея благодійності стала частиною української національної свідомості, це потрібно пропагувати. В цьому сутність благодійного балу. Я впевнена, Різдвяний бал стане гарною традицією нашої громади, – сказала Н.Гетце.
Окрім розважальної частини вечора, відбувся благодійний аукціон, на якому було представлено вісім картин та три альбоми з ілюстраціями подільських майстрів. Ціни на лоти варіювалися від 100 до 2000 гривень. Кошти, виручені з аукціону та проданих квитків, будуть спрямовані на оплату медичного апарату (запобігає розвитку гангрени) для Вінницького ендокринологічного диспансеру та на утримання школи-інтернату в Погребищенському районі.
По завершенні балу організаторам вдалося зібрати близько 6-ти тисяч гривень.


Повернутись Створено: 15 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1299

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація