Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благочинність Роздрукувати

На Різдвяному балу збирали благодійні кошти

13 січня у Вінницькій обласній філармонії відбувся благодійний Різдвяний бал під патронатом голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка та з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона.
Організатори заходу намагались максимально відтворити традиції святкування Різдва в класичному стилі, створити можливість сімейного культурного відпочинку для жителів і гостей Вінниці та зібрати благодійну допомогу.

Привітала присутніх від імені голови обласної Ради депутатка облради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце.
– Сьогодні у Вінниці є багато підприємців, що є активними доброчинцями й меценатами, і для яких це не справа піару, а моральний орієнтир у житті. А щоб таких людей ставало більше, щоб ідея благодійності стала частиною української національної свідомості, це потрібно пропагувати. В цьому сутність благодійного балу. Я впевнена, Різдвяний бал стане гарною традицією нашої громади, – сказала Н.Гетце.
Окрім розважальної частини вечора, відбувся благодійний аукціон, на якому було представлено вісім картин та три альбоми з ілюстраціями подільських майстрів. Ціни на лоти варіювалися від 100 до 2000 гривень. Кошти, виручені з аукціону та проданих квитків, будуть спрямовані на оплату медичного апарату (запобігає розвитку гангрени) для Вінницького ендокринологічного диспансеру та на утримання школи-інтернату в Погребищенському районі.
По завершенні балу організаторам вдалося зібрати близько 6-ти тисяч гривень.


Повернутись Створено: 15 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1173

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація