Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійна акція Роздрукувати

У Вінниці хворим на ДЦП дали надію на одужання

12 травня на базі Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. ак. О.Ющенка відбулася благодійна акція «Свобода руху для щасливого дитинства». Мета заходу – розширити обізнаність медичних працівників та населення про важливість своєчасного виявлення та лікування дитячого церебрального паралічу.
Дану акцію ініціювала і підтримує Партія регіонів за участю французької фармацевтичної компанії «Іпсен Фарма». У Вінниці в ході акції лікарні імені Ющенка компанія безкоштовно передала препарат «Диспорт», що використовується для лікування ДЦП. Такий самий подарунок організатори роблять лікарням в усіх 25-ти обласних центрах України.
Участь у заході взяв 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, який подякував організаторам акції за подарунок, який дасть можливість повноцінного руху маленьким вінничанам, хворим на ДЦП.
– Я знаю, що препарат «Диспорт», який надано лікарні імені Ющенка, дуже дороговартісний. Не кожна родина Вінниччини, у якій є хворі на ДЦП, може собі дозволити такі ефективні, але недоступні за ціною ліки. Тому, без перебільшення, подарунок компанії «Іпсен Фарма» для таких пацієнтів – безцінний і, можливо, є останньою надією на одужання, – зауважив Ігор Кревський.
1-й заступник голови облради наголосив, що для влади області питання матеріального забезпечення інвалідів, важкохворих, доступність для них сучасного лікування є завданням номер один.
– Кажу відповідально, що статті в обласному бюджеті, які стосуються фінансування саме таких категорій населення – є пріоритетними. Крім того, обласна влада намагається відшуковувати додаткові кошти на забезпечення потреб важкохворих та їхнього медичного обслуговування, – сказав І.Кревський.
Також самоврядець побажав здоров’я пацієнтам лікарні імені Ющенка, а медичному персоналу – побільше таких благодійників, як компанія «Іпсен Фарма».

Для довідки: В Україні хворих на дитячі церебральні паралічі зареєстровано близько 21 000 хворих (дані 2009 р.). У Вінницькій області на 1.01.11 р. зареєстровано 860 хворих, з них – 44 випадки діагностовано вперше.
На сьогодні одним з найбільш дієвих засобів лікування ДЦП у світі являється введення препарату ботулотоксину – Диспорту. Препарат Диспорт значно полегшує і суттєво покращує результати проведення реабілітаційних заходів – досягнення нормального положення кінцівки, прискорює формування моторних навичок у дитини, зменшує інвалідизацію.

 

Повернутись Створено: 12 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація