Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Благодійна акція Роздрукувати

У Вінниці хворим на ДЦП дали надію на одужання

12 травня на базі Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. ак. О.Ющенка відбулася благодійна акція «Свобода руху для щасливого дитинства». Мета заходу – розширити обізнаність медичних працівників та населення про важливість своєчасного виявлення та лікування дитячого церебрального паралічу.
Дану акцію ініціювала і підтримує Партія регіонів за участю французької фармацевтичної компанії «Іпсен Фарма». У Вінниці в ході акції лікарні імені Ющенка компанія безкоштовно передала препарат «Диспорт», що використовується для лікування ДЦП. Такий самий подарунок організатори роблять лікарням в усіх 25-ти обласних центрах України.
Участь у заході взяв 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, який подякував організаторам акції за подарунок, який дасть можливість повноцінного руху маленьким вінничанам, хворим на ДЦП.
– Я знаю, що препарат «Диспорт», який надано лікарні імені Ющенка, дуже дороговартісний. Не кожна родина Вінниччини, у якій є хворі на ДЦП, може собі дозволити такі ефективні, але недоступні за ціною ліки. Тому, без перебільшення, подарунок компанії «Іпсен Фарма» для таких пацієнтів – безцінний і, можливо, є останньою надією на одужання, – зауважив Ігор Кревський.
1-й заступник голови облради наголосив, що для влади області питання матеріального забезпечення інвалідів, важкохворих, доступність для них сучасного лікування є завданням номер один.
– Кажу відповідально, що статті в обласному бюджеті, які стосуються фінансування саме таких категорій населення – є пріоритетними. Крім того, обласна влада намагається відшуковувати додаткові кошти на забезпечення потреб важкохворих та їхнього медичного обслуговування, – сказав І.Кревський.
Також самоврядець побажав здоров’я пацієнтам лікарні імені Ющенка, а медичному персоналу – побільше таких благодійників, як компанія «Іпсен Фарма».

Для довідки: В Україні хворих на дитячі церебральні паралічі зареєстровано близько 21 000 хворих (дані 2009 р.). У Вінницькій області на 1.01.11 р. зареєстровано 860 хворих, з них – 44 випадки діагностовано вперше.
На сьогодні одним з найбільш дієвих засобів лікування ДЦП у світі являється введення препарату ботулотоксину – Диспорту. Препарат Диспорт значно полегшує і суттєво покращує результати проведення реабілітаційних заходів – досягнення нормального положення кінцівки, прискорює формування моторних навичок у дитини, зменшує інвалідизацію.

 

Повернутись Створено: 12 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1275

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація