Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благодійна акція Роздрукувати

У Вінниці хворим на ДЦП дали надію на одужання

12 травня на базі Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. ак. О.Ющенка відбулася благодійна акція «Свобода руху для щасливого дитинства». Мета заходу – розширити обізнаність медичних працівників та населення про важливість своєчасного виявлення та лікування дитячого церебрального паралічу.
Дану акцію ініціювала і підтримує Партія регіонів за участю французької фармацевтичної компанії «Іпсен Фарма». У Вінниці в ході акції лікарні імені Ющенка компанія безкоштовно передала препарат «Диспорт», що використовується для лікування ДЦП. Такий самий подарунок організатори роблять лікарням в усіх 25-ти обласних центрах України.
Участь у заході взяв 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, який подякував організаторам акції за подарунок, який дасть можливість повноцінного руху маленьким вінничанам, хворим на ДЦП.
– Я знаю, що препарат «Диспорт», який надано лікарні імені Ющенка, дуже дороговартісний. Не кожна родина Вінниччини, у якій є хворі на ДЦП, може собі дозволити такі ефективні, але недоступні за ціною ліки. Тому, без перебільшення, подарунок компанії «Іпсен Фарма» для таких пацієнтів – безцінний і, можливо, є останньою надією на одужання, – зауважив Ігор Кревський.
1-й заступник голови облради наголосив, що для влади області питання матеріального забезпечення інвалідів, важкохворих, доступність для них сучасного лікування є завданням номер один.
– Кажу відповідально, що статті в обласному бюджеті, які стосуються фінансування саме таких категорій населення – є пріоритетними. Крім того, обласна влада намагається відшуковувати додаткові кошти на забезпечення потреб важкохворих та їхнього медичного обслуговування, – сказав І.Кревський.
Також самоврядець побажав здоров’я пацієнтам лікарні імені Ющенка, а медичному персоналу – побільше таких благодійників, як компанія «Іпсен Фарма».

Для довідки: В Україні хворих на дитячі церебральні паралічі зареєстровано близько 21 000 хворих (дані 2009 р.). У Вінницькій області на 1.01.11 р. зареєстровано 860 хворих, з них – 44 випадки діагностовано вперше.
На сьогодні одним з найбільш дієвих засобів лікування ДЦП у світі являється введення препарату ботулотоксину – Диспорту. Препарат Диспорт значно полегшує і суттєво покращує результати проведення реабілітаційних заходів – досягнення нормального положення кінцівки, прискорює формування моторних навичок у дитини, зменшує інвалідизацію.

 

Повернутись Створено: 12 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1036

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація