Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благодійний футбольний матч в пам’ять Юрія Барашенка провели на Бершадщині Роздрукувати

Жителя с. Маньківка  Бершадського району Юрія Барашенка, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, в його рідному селі не просто пам’ятають. Його часто згадують односельці: і ровесники, і старші. Без Юрія в його рідному селі та в сусідньому селі Красносілка, де він працював вчителем військової підготовки, не проходив жоден спортивний заході.

30 липня в с. Красносілка Бершадського району, відбувся благодійний футбольний матч, приурочений першій роковині загибелі офіцера, вчителя, легендарного футболіста Юрія Барашенка, який 3 серпня 2016 року загинув в зоні АТО.

У дружньому поєдинку зустрічалися футбольні команди ветеранів «Цукровик Красносілка» та відділу освіти Бершадського району. Перед присутніми виступили депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, сільський голова Іван Пустовіт та голова профспілкового комітету відділу освіти Бершадського району Микола Марочинський.

Красносільський голова у своєму виступі розповів про етапи розслідування смерті Юрія Петровича, повідомив що справа знаходиться під контролем Генеральної прокуратури і на даний момент її кваліфікація змінена із самогубства на умисне вбивство. Додав, що саме громадськість, яка не погоджувалась із висновками експертів про самогубство, зрушила справу з місця.

- Футбольний турнір на честь Юрія Барашенка — данина його пам’яті, адже красносільчани пам’ятають як він обожнював футбол, яким був гравцем і як підтримував молодих футболістів, - зазначив депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. – Висловлюю глибоке співчуття сім’ї Юрія Петровича і закликаю всіх, по можливості, допомагати родині героя та всім таким родинам, не залишати їх один на один із горем.

Право на перший удар по м’ячу турніру пам’яті надали сину загиблого героя Денису Барашенку, який гідно продовжує батькову справу.

Основною метою цього благодійного матчу було вшанувати світлу пам’ять про Юрія Барашенка та всі зібрані кошти передати його сім’ї.

Повернутись Створено: 3 серпня 2017 року, 12:34 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація