Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійний футбольний матч в пам’ять Юрія Барашенка провели на Бершадщині Роздрукувати

Жителя с. Маньківка  Бершадського району Юрія Барашенка, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, в його рідному селі не просто пам’ятають. Його часто згадують односельці: і ровесники, і старші. Без Юрія в його рідному селі та в сусідньому селі Красносілка, де він працював вчителем військової підготовки, не проходив жоден спортивний заході.

30 липня в с. Красносілка Бершадського району, відбувся благодійний футбольний матч, приурочений першій роковині загибелі офіцера, вчителя, легендарного футболіста Юрія Барашенка, який 3 серпня 2016 року загинув в зоні АТО.

У дружньому поєдинку зустрічалися футбольні команди ветеранів «Цукровик Красносілка» та відділу освіти Бершадського району. Перед присутніми виступили депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, сільський голова Іван Пустовіт та голова профспілкового комітету відділу освіти Бершадського району Микола Марочинський.

Красносільський голова у своєму виступі розповів про етапи розслідування смерті Юрія Петровича, повідомив що справа знаходиться під контролем Генеральної прокуратури і на даний момент її кваліфікація змінена із самогубства на умисне вбивство. Додав, що саме громадськість, яка не погоджувалась із висновками експертів про самогубство, зрушила справу з місця.

- Футбольний турнір на честь Юрія Барашенка — данина його пам’яті, адже красносільчани пам’ятають як він обожнював футбол, яким був гравцем і як підтримував молодих футболістів, - зазначив депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. – Висловлюю глибоке співчуття сім’ї Юрія Петровича і закликаю всіх, по можливості, допомагати родині героя та всім таким родинам, не залишати їх один на один із горем.

Право на перший удар по м’ячу турніру пам’яті надали сину загиблого героя Денису Барашенку, який гідно продовжує батькову справу.

Основною метою цього благодійного матчу було вшанувати світлу пам’ять про Юрія Барашенка та всі зібрані кошти передати його сім’ї.

Повернутись Створено: 3 серпня 2017 року, 12:34 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація