23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благодійний футбольний матч в пам’ять Юрія Барашенка провели на Бершадщині Роздрукувати

Жителя с. Маньківка  Бершадського району Юрія Барашенка, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, в його рідному селі не просто пам’ятають. Його часто згадують односельці: і ровесники, і старші. Без Юрія в його рідному селі та в сусідньому селі Красносілка, де він працював вчителем військової підготовки, не проходив жоден спортивний заході.

30 липня в с. Красносілка Бершадського району, відбувся благодійний футбольний матч, приурочений першій роковині загибелі офіцера, вчителя, легендарного футболіста Юрія Барашенка, який 3 серпня 2016 року загинув в зоні АТО.

У дружньому поєдинку зустрічалися футбольні команди ветеранів «Цукровик Красносілка» та відділу освіти Бершадського району. Перед присутніми виступили депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, сільський голова Іван Пустовіт та голова профспілкового комітету відділу освіти Бершадського району Микола Марочинський.

Красносільський голова у своєму виступі розповів про етапи розслідування смерті Юрія Петровича, повідомив що справа знаходиться під контролем Генеральної прокуратури і на даний момент її кваліфікація змінена із самогубства на умисне вбивство. Додав, що саме громадськість, яка не погоджувалась із висновками експертів про самогубство, зрушила справу з місця.

- Футбольний турнір на честь Юрія Барашенка — данина його пам’яті, адже красносільчани пам’ятають як він обожнював футбол, яким був гравцем і як підтримував молодих футболістів, - зазначив депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. – Висловлюю глибоке співчуття сім’ї Юрія Петровича і закликаю всіх, по можливості, допомагати родині героя та всім таким родинам, не залишати їх один на один із горем.

Право на перший удар по м’ячу турніру пам’яті надали сину загиблого героя Денису Барашенку, який гідно продовжує батькову справу.

Основною метою цього благодійного матчу було вшанувати світлу пам’ять про Юрія Барашенка та всі зібрані кошти передати його сім’ї.

Повернутись Створено: 3 серпня 2017 року, 12:34 Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація