Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійність Роздрукувати

Діти отримали подарунки від Наталії Гетце

17 січня 2012 року в приміщенні кінотеатру ім. М.М. Коцюбинського відбулась урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу «Я заслуговую подарунок на Різдво, тому що…», ініціатором якого виступила депутат обласної ради Наталія Гетце.

З 13-го грудня минулого року, протягом місяця всі маленькі вінничани мали можливість проявити свій талант на сторінках спеціально створеного Інтернет-сайту ngettse.com.ua. Розкривши різдвяну тему, діти розміщували свої малюнки, прозові твори та вірші на сайті і всі відвідувачі конкурсної сторінки мали можливість обрати переможців у кожній з 3-х номінацій, віддавши свій голос за улюблену роботу.
Голосування на сайті тривало до 9-го січня і буквально до останніх хвилин точилась напружена боротьба за перемогу. Найбільша зареєстрована кількість голосів у конкурсанта – 3201, а загальна кількість голосів за роботи склала 27 тисяч. Щоб голосування було чесним, за достовірністю IP-адрес, з яких надходили голоси, слідкувала команда програмістів. Система голосування була відкрита та прозора, тому всі конкурсанти бачили свої позиції та зайняті місця. Відповідно, список основних переможців був відомий ще до нагородження, але це не позбавило урочистість інтриги.
Окрім всіх конкурсантів на церемонію були запрошені також учні міської шахової школи ДЮСШ № 6 - призери всеукраїнського шахового турніру «Різдвяне Мукачеве». Цією школою Наталія Гетце опікується також в рамках своєї депутатської програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України». Головною метою програми є сприяння розвитку творчого мислення, творчих здібностей дітей та молоді, пошук та розвиток талантів.
Організатор та меценат конкурсу, депутат обласної Ради Наталія Гетце подбала про насичену програму та підготувала приємні сюрпризи для кожного з гостей.
– Я дуже люблю дітей, а особливо дітей активних та кмітливих. Своєю роботою та досягненнями вони надихають і мене на нові звершення. Перш за все мені хочеться дати можливість для розвитку талантів, щоб кожен міг відкрити в собі нові сторони, нові істини. В мене є мрія створити комплекс розвитку особистості, у якому з самого малку і до зрілого віку діти розвивали б лише сильні сторони, ті здібності, які властиві конкретному індивіду. Розвиваючи дітей в потрібному напрямку, ми виростимо сильне покоління. Та забезпечимо світле майбутнє, – зазначила Наталія Миколаївна.
Не забули і про дітей які не брали участі в конкурсі, але заслуговують на різдвяний подарунок. Це діти з малозабезпечених сімей, які не отримують ні соціальної допомоги, ні підтримки від держави, так як вона для них не передбачена законом. Усі вони отримали змогу переглянути цікавий фільм та отримали солодкі подарунки.
Також на свято були запрошені представники вінницьких шкіл, які були залучені до проведення конкурсу. За результатами конкурсу, найактивнішою школою з найбільшою кількістю робіт була визнана школа №36.
Всі учасники заходу пішли додому з подарунками, а 12 фіналістів конкурсу, з яких 3 номінації особисто від Наталії Гетце, отримали цінні суперпризи. Серед подарунків: портативні комп’ютери, мобільні телефони, фотоапарати та MP3-плеєри. Ще одним приємним сюрпризом від організатора став перегляд пригодницької історії в ЗD.
– Розвиваючи творчі здібності наших дітей, допомагаючи їм проявляти активність і брати участь у різноманітних конкурсах ми, дорослі, робимо надзвичайно важливу справу. Адже творчість – це найкращий шлях розвитку наших дітей, а отже нашої країни, – зазначила Наталія Гетце, запросивши до подальшої участі у проекті «Майбутнє України».

Повернутись Створено: 19 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація