Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Благодійність Роздрукувати

Вінничани привезли з «Різдвяного Мукачевого» перемогу

Депутат обласної Ради Наталія Гетце в рамках програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України» профінансувала поїздку вінницьких школярів на всеукраїнський турнір з шахів «Різдвяне Мукачеве». Звідти юні вихованці міської шахової школи (ДЮСШ №6) привезли 4 призових місця.

ДЮСШ №6 Наталія Гетце опікується в рамках своєї депутатської програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України». Головною метою програми є сприяння розвитку творчого мислення, здібностей дітей та молоді, пошук та розвиток талантів.
Нещодавно, завдяки безпосередній участі та фінансовій підтримці Наталії Миколаївни, була організована поїздка збірної ДЮСШ №6 та юнацького шахового клубу “Романтик” на Закарпаття. Там відбувся традиційний всеукраїнський шаховий фестиваль «Різдвяне Мукачеве».
Змагання зібрали понад 80 шахістів з Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької та Закарпатської областей. Серед гравців були кандидати у майстри спорту, першорозрядники та володарі нижчих розрядів.
Вінничани вибороли у турнірі низку нагород. Особливо відзначився 8-річний Женя Шафір, який в основному турнірі (серед дітей до 12 років) здобув другий приз, випередивши 45 опонентів. Він також став першим серед дітей до 8 років у швидких шахах та третім – у бліцтурнірі. Його батько, кандидат у майстри спорту Михайло Шафір виборов бронзову нагороду в основному турнірі серед дорослих.
Призерів змагання на урочистому закритті нагороджував переможець Всесвітньої шахової олімпіади (у складі збірної України), місцевий міжнародний гросмейстер Захар Єфименко .
Окрім суто шахових баталій, в програмі були і розваги. Учасники турніру змогли відвідати традиційний міжнародний фестиваль червоного вина. Дорослі смакували напої, а діти змагалися у різноманітних конкурсах, слухали концертні виступи та спостерігали за святковими виставами. Вразив вінничан і Мукачівський замок «Паланок», що розташований на вершині гори, з якої відкривається чудовий краєвид на місто.
По поверненні до Вінниці 10 учнів міської шахової школи (ДЮСШ №6), отримали подарунки під час церемонії нагородження учасників конкурсу «Я заслуговую подарунок на Різдво, тому що…», який відбувся під патронатом Наталії Гетце.
– Шахи для мене є надзвичайно цікавою і близькою темою. Мій син давно відкрив для себе цей вид спорту та вже має певні досягнення. Мені надзвичайно приємно долучитися до розвитку дитячих талантів, приємно спостерігати за їхніми перемогами. Чужих дітей не буває, і за кожного з наших фіналістів я радію, як за свого рідного, – зазначила Наталія Гетце.
Депутат запросила юних вінничан до подальшої участі у проекті «Майбутнє України». На думку Н.Гетце, такі проекти розвивають творчі здібності дітей, допомагають їм проявляти активність, а це – найкращий шлях для розвитку.

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація