23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благодійність Роздрукувати

Вінничани привезли з «Різдвяного Мукачевого» перемогу

Депутат обласної Ради Наталія Гетце в рамках програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України» профінансувала поїздку вінницьких школярів на всеукраїнський турнір з шахів «Різдвяне Мукачеве». Звідти юні вихованці міської шахової школи (ДЮСШ №6) привезли 4 призових місця.

ДЮСШ №6 Наталія Гетце опікується в рамках своєї депутатської програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України». Головною метою програми є сприяння розвитку творчого мислення, здібностей дітей та молоді, пошук та розвиток талантів.
Нещодавно, завдяки безпосередній участі та фінансовій підтримці Наталії Миколаївни, була організована поїздка збірної ДЮСШ №6 та юнацького шахового клубу “Романтик” на Закарпаття. Там відбувся традиційний всеукраїнський шаховий фестиваль «Різдвяне Мукачеве».
Змагання зібрали понад 80 шахістів з Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької та Закарпатської областей. Серед гравців були кандидати у майстри спорту, першорозрядники та володарі нижчих розрядів.
Вінничани вибороли у турнірі низку нагород. Особливо відзначився 8-річний Женя Шафір, який в основному турнірі (серед дітей до 12 років) здобув другий приз, випередивши 45 опонентів. Він також став першим серед дітей до 8 років у швидких шахах та третім – у бліцтурнірі. Його батько, кандидат у майстри спорту Михайло Шафір виборов бронзову нагороду в основному турнірі серед дорослих.
Призерів змагання на урочистому закритті нагороджував переможець Всесвітньої шахової олімпіади (у складі збірної України), місцевий міжнародний гросмейстер Захар Єфименко .
Окрім суто шахових баталій, в програмі були і розваги. Учасники турніру змогли відвідати традиційний міжнародний фестиваль червоного вина. Дорослі смакували напої, а діти змагалися у різноманітних конкурсах, слухали концертні виступи та спостерігали за святковими виставами. Вразив вінничан і Мукачівський замок «Паланок», що розташований на вершині гори, з якої відкривається чудовий краєвид на місто.
По поверненні до Вінниці 10 учнів міської шахової школи (ДЮСШ №6), отримали подарунки під час церемонії нагородження учасників конкурсу «Я заслуговую подарунок на Різдво, тому що…», який відбувся під патронатом Наталії Гетце.
– Шахи для мене є надзвичайно цікавою і близькою темою. Мій син давно відкрив для себе цей вид спорту та вже має певні досягнення. Мені надзвичайно приємно долучитися до розвитку дитячих талантів, приємно спостерігати за їхніми перемогами. Чужих дітей не буває, і за кожного з наших фіналістів я радію, як за свого рідного, – зазначила Наталія Гетце.
Депутат запросила юних вінничан до подальшої участі у проекті «Майбутнє України». На думку Н.Гетце, такі проекти розвивають творчі здібності дітей, допомагають їм проявляти активність, а це – найкращий шлях для розвитку.

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація