Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійність Роздрукувати

Вінничани привезли з «Різдвяного Мукачевого» перемогу

Депутат обласної Ради Наталія Гетце в рамках програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України» профінансувала поїздку вінницьких школярів на всеукраїнський турнір з шахів «Різдвяне Мукачеве». Звідти юні вихованці міської шахової школи (ДЮСШ №6) привезли 4 призових місця.

ДЮСШ №6 Наталія Гетце опікується в рамках своєї депутатської програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України». Головною метою програми є сприяння розвитку творчого мислення, здібностей дітей та молоді, пошук та розвиток талантів.
Нещодавно, завдяки безпосередній участі та фінансовій підтримці Наталії Миколаївни, була організована поїздка збірної ДЮСШ №6 та юнацького шахового клубу “Романтик” на Закарпаття. Там відбувся традиційний всеукраїнський шаховий фестиваль «Різдвяне Мукачеве».
Змагання зібрали понад 80 шахістів з Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької та Закарпатської областей. Серед гравців були кандидати у майстри спорту, першорозрядники та володарі нижчих розрядів.
Вінничани вибороли у турнірі низку нагород. Особливо відзначився 8-річний Женя Шафір, який в основному турнірі (серед дітей до 12 років) здобув другий приз, випередивши 45 опонентів. Він також став першим серед дітей до 8 років у швидких шахах та третім – у бліцтурнірі. Його батько, кандидат у майстри спорту Михайло Шафір виборов бронзову нагороду в основному турнірі серед дорослих.
Призерів змагання на урочистому закритті нагороджував переможець Всесвітньої шахової олімпіади (у складі збірної України), місцевий міжнародний гросмейстер Захар Єфименко .
Окрім суто шахових баталій, в програмі були і розваги. Учасники турніру змогли відвідати традиційний міжнародний фестиваль червоного вина. Дорослі смакували напої, а діти змагалися у різноманітних конкурсах, слухали концертні виступи та спостерігали за святковими виставами. Вразив вінничан і Мукачівський замок «Паланок», що розташований на вершині гори, з якої відкривається чудовий краєвид на місто.
По поверненні до Вінниці 10 учнів міської шахової школи (ДЮСШ №6), отримали подарунки під час церемонії нагородження учасників конкурсу «Я заслуговую подарунок на Різдво, тому що…», який відбувся під патронатом Наталії Гетце.
– Шахи для мене є надзвичайно цікавою і близькою темою. Мій син давно відкрив для себе цей вид спорту та вже має певні досягнення. Мені надзвичайно приємно долучитися до розвитку дитячих талантів, приємно спостерігати за їхніми перемогами. Чужих дітей не буває, і за кожного з наших фіналістів я радію, як за свого рідного, – зазначила Наталія Гетце.
Депутат запросила юних вінничан до подальшої участі у проекті «Майбутнє України». На думку Н.Гетце, такі проекти розвивають творчі здібності дітей, допомагають їм проявляти активність, а це – найкращий шлях для розвитку.

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація