Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійність Роздрукувати

Міжнародна допомога Даринці Мудрик

Даринка Мудрик на Пасху отримала у подарунок від обласної Ради новий інвалідний візок. Як ми повідомляли раніше, Даринка стала інвалідом та на додачу ще й сиротою в наслідок жахливої трагедії. Нині дівчинка вчиться заново рухатися, а допомагає їй у цьому весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком та при особливій увазі голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце.

Новий німецький сучасний візок для Даринки вдалося здобути завдяки давній дружбі Сергія Татусяка і голови відділення Меліораційного Товариства в Коніні (Польща) Зенона Сівінського.
– Із Зеноном ми давні друзі. І завжди, з якою б проблемою чи проханням я до нього не звернувся, – він знайде спосіб допомогти, – зазначив Сергій Татусяк.
– Зенон - великий меценат. Людина котра вже 10 років підтримує дружні стосунки з Вінниччиною. Наприклад, влітку 2011 року Зеноном Сівінським для Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» було передано 19 інвалідних візків. І зараз він знову відгукнувся на наше прохання, – додала Наталія Гетце.
Співпраця голови Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голови обласної Ради С.Татусяка із Зеноном Сівінським виливається у все нові проекти. Так, найближчим часом, з 30 травня по 4 червня 2012 року, за сприяння пана Зенона у Великопольському воєводстві Польщі відбудеться Міжнародний футбольний молодіжний турнір «Міні-Євро-2012» з нагоди 650-річчя міста Коло та 10-ї річниці співпраці Вінницької області та відділення Меліораційного Товариства в Коніні. Передбачається, що участь у турнірі візьмуть щонайменше чотири команди з Вінницької області.
З вдячністю за новий візок Даринка підготувала пану Зенону малюнок та написала лист вдячності. Бабуся Даринки також написала листа благодійнику, а також подяку Господу, яку делегація з обласної Ради відвезла до Єрусалиму. За повір’ям, листи, залишені в Єрусалимській Стіні Плачу, читає сам Господь та виконує всі прохання.
.

Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація