Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благодійність Роздрукувати

Міжнародна допомога Даринці Мудрик

Даринка Мудрик на Пасху отримала у подарунок від обласної Ради новий інвалідний візок. Як ми повідомляли раніше, Даринка стала інвалідом та на додачу ще й сиротою в наслідок жахливої трагедії. Нині дівчинка вчиться заново рухатися, а допомагає їй у цьому весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком та при особливій увазі голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце.

Новий німецький сучасний візок для Даринки вдалося здобути завдяки давній дружбі Сергія Татусяка і голови відділення Меліораційного Товариства в Коніні (Польща) Зенона Сівінського.
– Із Зеноном ми давні друзі. І завжди, з якою б проблемою чи проханням я до нього не звернувся, – він знайде спосіб допомогти, – зазначив Сергій Татусяк.
– Зенон - великий меценат. Людина котра вже 10 років підтримує дружні стосунки з Вінниччиною. Наприклад, влітку 2011 року Зеноном Сівінським для Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» було передано 19 інвалідних візків. І зараз він знову відгукнувся на наше прохання, – додала Наталія Гетце.
Співпраця голови Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голови обласної Ради С.Татусяка із Зеноном Сівінським виливається у все нові проекти. Так, найближчим часом, з 30 травня по 4 червня 2012 року, за сприяння пана Зенона у Великопольському воєводстві Польщі відбудеться Міжнародний футбольний молодіжний турнір «Міні-Євро-2012» з нагоди 650-річчя міста Коло та 10-ї річниці співпраці Вінницької області та відділення Меліораційного Товариства в Коніні. Передбачається, що участь у турнірі візьмуть щонайменше чотири команди з Вінницької області.
З вдячністю за новий візок Даринка підготувала пану Зенону малюнок та написала лист вдячності. Бабуся Даринки також написала листа благодійнику, а також подяку Господу, яку делегація з обласної Ради відвезла до Єрусалиму. За повір’ям, листи, залишені в Єрусалимській Стіні Плачу, читає сам Господь та виконує всі прохання.
.

Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація