Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Благодійність Роздрукувати

Міжнародна допомога Даринці Мудрик

Даринка Мудрик на Пасху отримала у подарунок від обласної Ради новий інвалідний візок. Як ми повідомляли раніше, Даринка стала інвалідом та на додачу ще й сиротою в наслідок жахливої трагедії. Нині дівчинка вчиться заново рухатися, а допомагає їй у цьому весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком та при особливій увазі голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце.

Новий німецький сучасний візок для Даринки вдалося здобути завдяки давній дружбі Сергія Татусяка і голови відділення Меліораційного Товариства в Коніні (Польща) Зенона Сівінського.
– Із Зеноном ми давні друзі. І завжди, з якою б проблемою чи проханням я до нього не звернувся, – він знайде спосіб допомогти, – зазначив Сергій Татусяк.
– Зенон - великий меценат. Людина котра вже 10 років підтримує дружні стосунки з Вінниччиною. Наприклад, влітку 2011 року Зеноном Сівінським для Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» було передано 19 інвалідних візків. І зараз він знову відгукнувся на наше прохання, – додала Наталія Гетце.
Співпраця голови Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голови обласної Ради С.Татусяка із Зеноном Сівінським виливається у все нові проекти. Так, найближчим часом, з 30 травня по 4 червня 2012 року, за сприяння пана Зенона у Великопольському воєводстві Польщі відбудеться Міжнародний футбольний молодіжний турнір «Міні-Євро-2012» з нагоди 650-річчя міста Коло та 10-ї річниці співпраці Вінницької області та відділення Меліораційного Товариства в Коніні. Передбачається, що участь у турнірі візьмуть щонайменше чотири команди з Вінницької області.
З вдячністю за новий візок Даринка підготувала пану Зенону малюнок та написала лист вдячності. Бабуся Даринки також написала листа благодійнику, а також подяку Господу, яку делегація з обласної Ради відвезла до Єрусалиму. За повір’ям, листи, залишені в Єрусалимській Стіні Плачу, читає сам Господь та виконує всі прохання.
.

Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація