23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благодійність Роздрукувати

Міжнародна допомога Даринці Мудрик

Даринка Мудрик на Пасху отримала у подарунок від обласної Ради новий інвалідний візок. Як ми повідомляли раніше, Даринка стала інвалідом та на додачу ще й сиротою в наслідок жахливої трагедії. Нині дівчинка вчиться заново рухатися, а допомагає їй у цьому весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком та при особливій увазі голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце.

Новий німецький сучасний візок для Даринки вдалося здобути завдяки давній дружбі Сергія Татусяка і голови відділення Меліораційного Товариства в Коніні (Польща) Зенона Сівінського.
– Із Зеноном ми давні друзі. І завжди, з якою б проблемою чи проханням я до нього не звернувся, – він знайде спосіб допомогти, – зазначив Сергій Татусяк.
– Зенон - великий меценат. Людина котра вже 10 років підтримує дружні стосунки з Вінниччиною. Наприклад, влітку 2011 року Зеноном Сівінським для Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» було передано 19 інвалідних візків. І зараз він знову відгукнувся на наше прохання, – додала Наталія Гетце.
Співпраця голови Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голови обласної Ради С.Татусяка із Зеноном Сівінським виливається у все нові проекти. Так, найближчим часом, з 30 травня по 4 червня 2012 року, за сприяння пана Зенона у Великопольському воєводстві Польщі відбудеться Міжнародний футбольний молодіжний турнір «Міні-Євро-2012» з нагоди 650-річчя міста Коло та 10-ї річниці співпраці Вінницької області та відділення Меліораційного Товариства в Коніні. Передбачається, що участь у турнірі візьмуть щонайменше чотири команди з Вінницької області.
З вдячністю за новий візок Даринка підготувала пану Зенону малюнок та написала лист вдячності. Бабуся Даринки також написала листа благодійнику, а також подяку Господу, яку делегація з обласної Ради відвезла до Єрусалиму. За повір’ям, листи, залишені в Єрусалимській Стіні Плачу, читає сам Господь та виконує всі прохання.
.

Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація