Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благодійність Роздрукувати

Депутати організували дівчаткам дельфінотерапію

Нещодавно за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутата облради Наталії Гетце їхня підопічна Даринка Мудрик та її подруга Олександра Берегута пройшли курс лікування з дельфінами.
Обидві дівчинки стали інвалідами внаслідок нещасних випадків і потребують системного та дорогого лікування і реабілітації, яка допоможе стати їм на ноги. В цьому дівчатам допомагає весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради, а особливо депутат Наталія Гетце, яка й забезпечила курс лікування в Хмільницькому дельфінарії.

Ще раніше зусиллями С. Татусяка та Н.Гетце Даринка отримала візок від польського мецената Зенона Сівінського, пройшла курс лікування в Трускавецькій клініці відновної медицини.
Нині підопічна з подругою пройшли реабілітацію у дельфінарії санаторію «Поділля». Протягом 10-ти днів, окрім дельфінотерапії, вони проходили сеанси масажу та бесіди з психологом. За словами місцевого психолога, контакт з дельфінами є надзвичайно корисним для дітей. За рахунок високої мотивації дитини при початкових сеансах дельфінотерапії відбувається активація мозку. Дитина починає відновлювати та об’єднувати сенсорну інформацію від усіх органів чуття. Даринка навіть розповідала, як під час одного з сеансів, дельфін запищав і від цього звуку дівчинка відчула імпульси в своїх ніжках.
– Такі моменти наповнюють нас надією і впевненістю у видужуванні. Ми вдячні відповідальному персоналу санаторію, що не обділили нас увагою та надзвичайну вдячність виражаємо Наталії Гетце та Сергію Татусяку, які постійно підтримують нас та допомагають, – сказала бабуся Дарини Людмила Миколаївна.
Як розповів директор дельфінарію, результат від контакту з дельфінами може проявитись за 5-7 місяців. Але з огляду на ті обставини, що розповідають рідні дівчат – можна зробити висновок, що результат вже є сьогодні.
–. Дуже довгий і не легкий шлях до одужання, але спільними зусиллями ми допоможемо дівчаткам подолати недугу і це буде перемога всіх, хто долучився до цієї благої справи, наголосила Н.Гетце.


Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація