23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благодійність Роздрукувати

Депутати організували дівчаткам дельфінотерапію

Нещодавно за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутата облради Наталії Гетце їхня підопічна Даринка Мудрик та її подруга Олександра Берегута пройшли курс лікування з дельфінами.
Обидві дівчинки стали інвалідами внаслідок нещасних випадків і потребують системного та дорогого лікування і реабілітації, яка допоможе стати їм на ноги. В цьому дівчатам допомагає весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради, а особливо депутат Наталія Гетце, яка й забезпечила курс лікування в Хмільницькому дельфінарії.

Ще раніше зусиллями С. Татусяка та Н.Гетце Даринка отримала візок від польського мецената Зенона Сівінського, пройшла курс лікування в Трускавецькій клініці відновної медицини.
Нині підопічна з подругою пройшли реабілітацію у дельфінарії санаторію «Поділля». Протягом 10-ти днів, окрім дельфінотерапії, вони проходили сеанси масажу та бесіди з психологом. За словами місцевого психолога, контакт з дельфінами є надзвичайно корисним для дітей. За рахунок високої мотивації дитини при початкових сеансах дельфінотерапії відбувається активація мозку. Дитина починає відновлювати та об’єднувати сенсорну інформацію від усіх органів чуття. Даринка навіть розповідала, як під час одного з сеансів, дельфін запищав і від цього звуку дівчинка відчула імпульси в своїх ніжках.
– Такі моменти наповнюють нас надією і впевненістю у видужуванні. Ми вдячні відповідальному персоналу санаторію, що не обділили нас увагою та надзвичайну вдячність виражаємо Наталії Гетце та Сергію Татусяку, які постійно підтримують нас та допомагають, – сказала бабуся Дарини Людмила Миколаївна.
Як розповів директор дельфінарію, результат від контакту з дельфінами може проявитись за 5-7 місяців. Але з огляду на ті обставини, що розповідають рідні дівчат – можна зробити висновок, що результат вже є сьогодні.
–. Дуже довгий і не легкий шлях до одужання, але спільними зусиллями ми допоможемо дівчаткам подолати недугу і це буде перемога всіх, хто долучився до цієї благої справи, наголосила Н.Гетце.


Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація