Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благодійність Роздрукувати

Депутати організували дівчаткам дельфінотерапію

Нещодавно за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутата облради Наталії Гетце їхня підопічна Даринка Мудрик та її подруга Олександра Берегута пройшли курс лікування з дельфінами.
Обидві дівчинки стали інвалідами внаслідок нещасних випадків і потребують системного та дорогого лікування і реабілітації, яка допоможе стати їм на ноги. В цьому дівчатам допомагає весь депутатський корпус Вінницької обласної Ради, а особливо депутат Наталія Гетце, яка й забезпечила курс лікування в Хмільницькому дельфінарії.

Ще раніше зусиллями С. Татусяка та Н.Гетце Даринка отримала візок від польського мецената Зенона Сівінського, пройшла курс лікування в Трускавецькій клініці відновної медицини.
Нині підопічна з подругою пройшли реабілітацію у дельфінарії санаторію «Поділля». Протягом 10-ти днів, окрім дельфінотерапії, вони проходили сеанси масажу та бесіди з психологом. За словами місцевого психолога, контакт з дельфінами є надзвичайно корисним для дітей. За рахунок високої мотивації дитини при початкових сеансах дельфінотерапії відбувається активація мозку. Дитина починає відновлювати та об’єднувати сенсорну інформацію від усіх органів чуття. Даринка навіть розповідала, як під час одного з сеансів, дельфін запищав і від цього звуку дівчинка відчула імпульси в своїх ніжках.
– Такі моменти наповнюють нас надією і впевненістю у видужуванні. Ми вдячні відповідальному персоналу санаторію, що не обділили нас увагою та надзвичайну вдячність виражаємо Наталії Гетце та Сергію Татусяку, які постійно підтримують нас та допомагають, – сказала бабуся Дарини Людмила Миколаївна.
Як розповів директор дельфінарію, результат від контакту з дельфінами може проявитись за 5-7 місяців. Але з огляду на ті обставини, що розповідають рідні дівчат – можна зробити висновок, що результат вже є сьогодні.
–. Дуже довгий і не легкий шлях до одужання, але спільними зусиллями ми допоможемо дівчаткам подолати недугу і це буде перемога всіх, хто долучився до цієї благої справи, наголосила Н.Гетце.


Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація