Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Благоустрій Роздрукувати

За найкраще прибирання громада отримає 150 тис. грн.

Робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 10 березня, у день старту акції, провела перше робоче засідання під головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Робоча група у складі 22-х осіб обговорила основні напрями роботи на найближчий час. Зокрема, члени групи мають розпочати формування таких самих груп у районах, за якими вони закріплені на час проведення двомісячника.
– Поки ще лежить сніг і безпосереднє прибирання неможливе, то ми маємо здійснити всю організаційну та роз’яснювальну роботу. Чому роз’яснювальну? Тому що на посадах сільських і селищних голів є багато нових людей, які не мають досвіду проведення заходів щодо благоустрою, відтак ми маємо допомогти їм в цьому, – зазначив Ігор Кревський.
Ігор Миколайович підкреслив, що заходи щодо благоустрою населених пунктів, які розписані у рішенні сесії обласної Ради, не є догмою для територіальних громад. «Хай роблять так, як зручно їм, але щоб було чисто», - наголосив 1-й заступник голови.
Також І.Кревський закликав членів робочої групи ретельно перевіряти результати проведення двомісячника благоустрою у громадах, адже у підсумку має бути визначений переможець, який отримає 150 тис. грн.
– Претендентів на перемогу потрібно перевіряти прискіпливо, адже минулими роками були випадки, коли сільський голова почистив 2 криниці з наявних 50-ти у селі і претендував на грошову винагороду. Такого не має бути, – сказав І.Кревський.
Окрім того робоча група обговорила можливість залучення до робіт з благоустрою безробітних громадян, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Представник обласного центру запевнила, що деякі роботи центр зможе профінансувати з власного фонду.
Насамкінець учасники засідання озвучили деякі проблемні об’єкти (стихійні смітники, звалища) у місті Вінниці та районах, які потребують першочергового втручання в ході проведення двомісячника благоустрою.

 

 

Повернутись Створено: 10 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація