23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Благоустрій Роздрукувати

За найкраще прибирання громада отримає 150 тис. грн.

Робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 10 березня, у день старту акції, провела перше робоче засідання під головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Робоча група у складі 22-х осіб обговорила основні напрями роботи на найближчий час. Зокрема, члени групи мають розпочати формування таких самих груп у районах, за якими вони закріплені на час проведення двомісячника.
– Поки ще лежить сніг і безпосереднє прибирання неможливе, то ми маємо здійснити всю організаційну та роз’яснювальну роботу. Чому роз’яснювальну? Тому що на посадах сільських і селищних голів є багато нових людей, які не мають досвіду проведення заходів щодо благоустрою, відтак ми маємо допомогти їм в цьому, – зазначив Ігор Кревський.
Ігор Миколайович підкреслив, що заходи щодо благоустрою населених пунктів, які розписані у рішенні сесії обласної Ради, не є догмою для територіальних громад. «Хай роблять так, як зручно їм, але щоб було чисто», - наголосив 1-й заступник голови.
Також І.Кревський закликав членів робочої групи ретельно перевіряти результати проведення двомісячника благоустрою у громадах, адже у підсумку має бути визначений переможець, який отримає 150 тис. грн.
– Претендентів на перемогу потрібно перевіряти прискіпливо, адже минулими роками були випадки, коли сільський голова почистив 2 криниці з наявних 50-ти у селі і претендував на грошову винагороду. Такого не має бути, – сказав І.Кревський.
Окрім того робоча група обговорила можливість залучення до робіт з благоустрою безробітних громадян, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Представник обласного центру запевнила, що деякі роботи центр зможе профінансувати з власного фонду.
Насамкінець учасники засідання озвучили деякі проблемні об’єкти (стихійні смітники, звалища) у місті Вінниці та районах, які потребують першочергового втручання в ході проведення двомісячника благоустрою.

 

 

Повернутись Створено: 10 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація