Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Благоустрій Роздрукувати

За найкраще прибирання громада отримає 150 тис. грн.

Робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 10 березня, у день старту акції, провела перше робоче засідання під головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Робоча група у складі 22-х осіб обговорила основні напрями роботи на найближчий час. Зокрема, члени групи мають розпочати формування таких самих груп у районах, за якими вони закріплені на час проведення двомісячника.
– Поки ще лежить сніг і безпосереднє прибирання неможливе, то ми маємо здійснити всю організаційну та роз’яснювальну роботу. Чому роз’яснювальну? Тому що на посадах сільських і селищних голів є багато нових людей, які не мають досвіду проведення заходів щодо благоустрою, відтак ми маємо допомогти їм в цьому, – зазначив Ігор Кревський.
Ігор Миколайович підкреслив, що заходи щодо благоустрою населених пунктів, які розписані у рішенні сесії обласної Ради, не є догмою для територіальних громад. «Хай роблять так, як зручно їм, але щоб було чисто», - наголосив 1-й заступник голови.
Також І.Кревський закликав членів робочої групи ретельно перевіряти результати проведення двомісячника благоустрою у громадах, адже у підсумку має бути визначений переможець, який отримає 150 тис. грн.
– Претендентів на перемогу потрібно перевіряти прискіпливо, адже минулими роками були випадки, коли сільський голова почистив 2 криниці з наявних 50-ти у селі і претендував на грошову винагороду. Такого не має бути, – сказав І.Кревський.
Окрім того робоча група обговорила можливість залучення до робіт з благоустрою безробітних громадян, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Представник обласного центру запевнила, що деякі роботи центр зможе профінансувати з власного фонду.
Насамкінець учасники засідання озвучили деякі проблемні об’єкти (стихійні смітники, звалища) у місті Вінниці та районах, які потребують першочергового втручання в ході проведення двомісячника благоустрою.

 

 

Повернутись Створено: 10 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація