Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Благоустрій Роздрукувати

Вінницька «Книжка» оновлює свій вигляд

28 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк оглянув адміністративний будинок облради за адресою Хмельницьке шосе, 7 (у народі - «Книжка») та площу імені В. Стуса, на якій розпочато ремонт.

В ході ремонтних робіт, які здійснює Управління спільної комунальної власності територіальних громад області, на площі Стуса планується заміна зруйнованого плитового покриття, монтаж зовнішнього освітлення та реконструкція занедбаного недіючого фонтану.
За словами начальника Управління Василя Федоришина, наразі розглядається кілька варіантів реконструкції фонтану. Один з них – засипати ємність землею і зверху висадити квітник. В будь-якому разі конструкція має бути зручною та безпечною для перехожих.
Сергій Татусяк наголосив, що ремонту потребує і фойє адмінбудинку, відтак дав доручення оновити його зовнішній вигляд.
– Перший поверх потребує косметичного ремонту. Інформаційні стенди, які там знаходяться, мають неестетичний вигляд. Я дав доручення замінити державні символи – прапор, герб, які виглядають непривабливо, на нові. Це буде зроблено як у приміщенні «Книжки», так і на її фасаді, адже цього року ми відзначаємо 20-річчя незалежності України, і основні заходи до цього свята відбуваються саме біля «Книжки», – зазначив голова облради.

 

Повернутись Створено: 28 березня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація