Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Благоустрій Роздрукувати

Обласна Рада прибрала вінницький парк

Виконавчий апарат Вінницької обласної Ради 16 квітня відзначив День довкілля суботником. Працівники апарату минулої суботи прибирали Центральний парк культури і відпочинку ім.М.Горького м.Вінниці.

Службовці зібрали опале гілля, торішнє листя і сміття на незаасфальтованих ділянках парку. Комунальні служби міста забезпечили групу необхідним інвентарем та вивезли зібраний непотріб сміттєвозами.
Того ж дня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова облдержадміністрації Микола Джига садили дерева у лісовому масиві біля селища Стрижавка.

– Цим ми виходимо на фінішну пряму, але не завершуємо заходи в рамках двомісячника благоустрою населених пунктів області, який приурочений до Великодніх та Травневих свят. Крім того, завдання, які поставлені керівникам територіальних громад та відповідних служб мають виконуватися й після завершення двомісячника. Наприклад, щодо організації у сільських громадах облаштованих сміттєзвалищ, прибирання придорожніх смуг тощо, – зазначив Ігор Кревський.

Цього ж дня участь у суботнику взяли працівники апарату облдержадміністрації та низки обласних управлінь.

Повернутись Створено: 18 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація