Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Блаженніший Онуфрій освятив Престол Богоявленського храму в місті Вінниці Роздрукувати

Сьогодні, 29 серпня, в день свята Нерукотворного Спаса, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення престолу у Богоявленському храмі Хрестовоздвиженської громади м. Вінниці. До освячення храму долучилися голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, представники Вінницької міської ради, народні депутати України, депутати обласної Ради та прихожани.  

Його Блаженству Онуфрію співслужили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Чернівецький і Буковинський Мелетій, а також священнослужителі Вінницької єпархії та гості у священному сані. 

Освятили також приміщення православної приватної школи Святителя Миколая і дитячого садка, які знаходяться у храмовому комплексі. 

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив на освяченому Престолі Божественну літургію, під час якої Предстоятель прочитав молитву за мир в Україні, а також заупокійну молитву за убієнних на Сході воїнів і мирних жителів, адже цього дня в Україні згадують загиблих військових під Іловайськом.

Після прочитання Євангелія Митрополит Онуфрій звернувся з архіпастирським повчанням до парафіян.

– Образ Божий присутній у кожній людині, але в одних він сяє християнськими чеснотами, серед яких головною є любов до Бога і ближнього, а в інших він залишається непомітним через гріхи, серед яких головними є гординя і ненависть, – підкреслив предстоятель. Митрополит Онуфрій закликав паству тримати у чистоті образ Божий у своєму серці, очищаючи його покаяння, і прикрашати справами любові, милосердя, прощення.

Предстоятель УПЦ привітав настоятеля храму і засновника православної школи протоієрея Миколая Давидовського із освяченням храму і навчального закладу. Настоятель Богоявленського храму розповів Блаженнішому Митрополиту Онуфрію історію храму.

– Будівництво храму розпочали ще у 1995 році, – зазначив протоієрей Микола Давидовський. – При церкві вже 5 років діє унікальний, не лише для Вінниці, а й для усієї України, православний навчально-виховний комплекс.

Отця Миколая, парафіян храму, педагогів і учнів привітав також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 16:40 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація