Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Блаженніший Онуфрій освятив Престол Богоявленського храму в місті Вінниці Роздрукувати

Сьогодні, 29 серпня, в день свята Нерукотворного Спаса, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення престолу у Богоявленському храмі Хрестовоздвиженської громади м. Вінниці. До освячення храму долучилися голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, представники Вінницької міської ради, народні депутати України, депутати обласної Ради та прихожани.  

Його Блаженству Онуфрію співслужили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Чернівецький і Буковинський Мелетій, а також священнослужителі Вінницької єпархії та гості у священному сані. 

Освятили також приміщення православної приватної школи Святителя Миколая і дитячого садка, які знаходяться у храмовому комплексі. 

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив на освяченому Престолі Божественну літургію, під час якої Предстоятель прочитав молитву за мир в Україні, а також заупокійну молитву за убієнних на Сході воїнів і мирних жителів, адже цього дня в Україні згадують загиблих військових під Іловайськом.

Після прочитання Євангелія Митрополит Онуфрій звернувся з архіпастирським повчанням до парафіян.

– Образ Божий присутній у кожній людині, але в одних він сяє християнськими чеснотами, серед яких головною є любов до Бога і ближнього, а в інших він залишається непомітним через гріхи, серед яких головними є гординя і ненависть, – підкреслив предстоятель. Митрополит Онуфрій закликав паству тримати у чистоті образ Божий у своєму серці, очищаючи його покаяння, і прикрашати справами любові, милосердя, прощення.

Предстоятель УПЦ привітав настоятеля храму і засновника православної школи протоієрея Миколая Давидовського із освяченням храму і навчального закладу. Настоятель Богоявленського храму розповів Блаженнішому Митрополиту Онуфрію історію храму.

– Будівництво храму розпочали ще у 1995 році, – зазначив протоієрей Микола Давидовський. – При церкві вже 5 років діє унікальний, не лише для Вінниці, а й для усієї України, православний навчально-виховний комплекс.

Отця Миколая, парафіян храму, педагогів і учнів привітав також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 16:40 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація