Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Близько ста вінничан отримали звання «Людина року», відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» та занесені на Дошку пошани Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні відзначення Дня Незалежності України відбулося урочисте вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани, дипломів та статуеток переможцям конкурсу «Людина року»,  нагородження відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною», а також вручення Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради вінничанам, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Вручали відзнаки голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Для кожної країни свято незалежності є найважливішим державним святом, – сказав Анатолій Олійник вітаючи присутніх. – Україна сотні років йде своїм шляхом здобуття незалежності.  Саме сьогодні ми боремося за справжню незалежність, на жаль, найдорожчою ціною, ціною життів найкращих дочок і синів України. Зараз нам всім треба робити те, що ми упустили попередні роки незалежності.

Анатолій Дмитрович зауважив, що доводиться жити в період реформ, коли потрібні зміни не лише у свідомості кожного українця, але й в діях.

– Хочу навести приклад важливості та масштабності реформ, що відбуваються: для того, щоб українці отримали можливість подорожувати Європою без віз, Верховною Радою було внесено зміни до 147 Законів України, - зазначив очільник обласної Ради. - . Тому ми всі маємо пам’ятати - для змін треба багато працювати кожному на своєму місці. Сьогодні в цій залі зібралися найкращі представники нашої області, які на своєму місці творять історію і роблять свій внесок в історію України.   

Цьогоріч на обласну Дошку пошани занесено 19 трудових колективи області, 27 трудівників, а також почесне місце отримали Іллінецький район та місто Могилів-Подільський.

В обласному конкурсі «Людина року» перемогу здобули 25 вінничан в різних номінаціях. І ще 13 вінничан отримали відзнаку «За заслуги перед Вінничиною».

Нагородження та вручення відзнак відбувалося в надзвичайно теплій атмосфері. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 16:05 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація