Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Близько ста вінничан отримали звання «Людина року», відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» та занесені на Дошку пошани Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні відзначення Дня Незалежності України відбулося урочисте вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани, дипломів та статуеток переможцям конкурсу «Людина року»,  нагородження відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною», а також вручення Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради вінничанам, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Вручали відзнаки голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Для кожної країни свято незалежності є найважливішим державним святом, – сказав Анатолій Олійник вітаючи присутніх. – Україна сотні років йде своїм шляхом здобуття незалежності.  Саме сьогодні ми боремося за справжню незалежність, на жаль, найдорожчою ціною, ціною життів найкращих дочок і синів України. Зараз нам всім треба робити те, що ми упустили попередні роки незалежності.

Анатолій Дмитрович зауважив, що доводиться жити в період реформ, коли потрібні зміни не лише у свідомості кожного українця, але й в діях.

– Хочу навести приклад важливості та масштабності реформ, що відбуваються: для того, щоб українці отримали можливість подорожувати Європою без віз, Верховною Радою було внесено зміни до 147 Законів України, - зазначив очільник обласної Ради. - . Тому ми всі маємо пам’ятати - для змін треба багато працювати кожному на своєму місці. Сьогодні в цій залі зібралися найкращі представники нашої області, які на своєму місці творять історію і роблять свій внесок в історію України.   

Цьогоріч на обласну Дошку пошани занесено 19 трудових колективи області, 27 трудівників, а також почесне місце отримали Іллінецький район та місто Могилів-Подільський.

В обласному конкурсі «Людина року» перемогу здобули 25 вінничан в різних номінаціях. І ще 13 вінничан отримали відзнаку «За заслуги перед Вінничиною».

Нагородження та вручення відзнак відбувалося в надзвичайно теплій атмосфері. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 16:05 Переглядів: 1051

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація