Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Близько ста вінничан отримали звання «Людина року», відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» та занесені на Дошку пошани Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні відзначення Дня Незалежності України відбулося урочисте вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани, дипломів та статуеток переможцям конкурсу «Людина року»,  нагородження відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною», а також вручення Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради вінничанам, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Вручали відзнаки голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Для кожної країни свято незалежності є найважливішим державним святом, – сказав Анатолій Олійник вітаючи присутніх. – Україна сотні років йде своїм шляхом здобуття незалежності.  Саме сьогодні ми боремося за справжню незалежність, на жаль, найдорожчою ціною, ціною життів найкращих дочок і синів України. Зараз нам всім треба робити те, що ми упустили попередні роки незалежності.

Анатолій Дмитрович зауважив, що доводиться жити в період реформ, коли потрібні зміни не лише у свідомості кожного українця, але й в діях.

– Хочу навести приклад важливості та масштабності реформ, що відбуваються: для того, щоб українці отримали можливість подорожувати Європою без віз, Верховною Радою було внесено зміни до 147 Законів України, - зазначив очільник обласної Ради. - . Тому ми всі маємо пам’ятати - для змін треба багато працювати кожному на своєму місці. Сьогодні в цій залі зібралися найкращі представники нашої області, які на своєму місці творять історію і роблять свій внесок в історію України.   

Цьогоріч на обласну Дошку пошани занесено 19 трудових колективи області, 27 трудівників, а також почесне місце отримали Іллінецький район та місто Могилів-Подільський.

В обласному конкурсі «Людина року» перемогу здобули 25 вінничан в різних номінаціях. І ще 13 вінничан отримали відзнаку «За заслуги перед Вінничиною».

Нагородження та вручення відзнак відбувалося в надзвичайно теплій атмосфері. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 16:05 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація