Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Близько ста вінничан отримали звання «Людина року», відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» та занесені на Дошку пошани Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні відзначення Дня Незалежності України відбулося урочисте вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани, дипломів та статуеток переможцям конкурсу «Людина року»,  нагородження відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною», а також вручення Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради вінничанам, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Вручали відзнаки голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Для кожної країни свято незалежності є найважливішим державним святом, – сказав Анатолій Олійник вітаючи присутніх. – Україна сотні років йде своїм шляхом здобуття незалежності.  Саме сьогодні ми боремося за справжню незалежність, на жаль, найдорожчою ціною, ціною життів найкращих дочок і синів України. Зараз нам всім треба робити те, що ми упустили попередні роки незалежності.

Анатолій Дмитрович зауважив, що доводиться жити в період реформ, коли потрібні зміни не лише у свідомості кожного українця, але й в діях.

– Хочу навести приклад важливості та масштабності реформ, що відбуваються: для того, щоб українці отримали можливість подорожувати Європою без віз, Верховною Радою було внесено зміни до 147 Законів України, - зазначив очільник обласної Ради. - . Тому ми всі маємо пам’ятати - для змін треба багато працювати кожному на своєму місці. Сьогодні в цій залі зібралися найкращі представники нашої області, які на своєму місці творять історію і роблять свій внесок в історію України.   

Цьогоріч на обласну Дошку пошани занесено 19 трудових колективи області, 27 трудівників, а також почесне місце отримали Іллінецький район та місто Могилів-Подільський.

В обласному конкурсі «Людина року» перемогу здобули 25 вінничан в різних номінаціях. І ще 13 вінничан отримали відзнаку «За заслуги перед Вінничиною».

Нагородження та вручення відзнак відбувалося в надзвичайно теплій атмосфері. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 16:05 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація