23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Боротися з детінізацією економіки Вінниччини - легальними зарплатами Роздрукувати

24 березня на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища №4 пройшла нарада «Детінізація економіки Вінницької області». У нараді взяв участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. Перед підприємцями Вінниччини виступали голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, голова ради директорів професійно-навчальних закладів Вінницької області та директор ВМВПТУ №4 Олександр Дмитрик, начальник  ГУ Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслан Осмоловський,  перший заступник начальника Вінницької митниці Ігор Педосенко та ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

Перед початком наради  її учасники оглянули виставку-презентацію професійно-технічних училищ Вінницької області.  На ній молоді люди показали свої досягнення, і це вселило впевненість, що майбутнє нашої області у професійних руках.

На нараді говорили про те, що Вінницька область за результатами 2015 року зайняла 2-е місце в Україні  за обсягами промислового  виробництва. 370 промислових підприємств Вінниччини у 2015 році виробили продукції на 45 млрд грн.

Стосовно зайнятості населення відзначили, що  з 1 602 000 жителів Вінниччини - 717 тис.  є економічно активними, з них 282 тис. зайняті в різних сферах, 155 тис. мають власний бізнес, 30 тис. офіційно безробітні.  Чим займаються 248 тисяч жителів Вінниччини – невідомо.

Заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко повідомив про основні заходи  щодо детінізації економіки в області. Наприклад, проведення роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості  зарплати в «конвертах», адже в Україні  близько 45% заробітних плат виплачується саме таким чином. Розповів про впровадження системи публічності та прозорості витрат бюджетних коштів, згідно Закону «Про здійснення державних закупівель», який вступає в силу 1 квітня. І саме з цієї дати планується перевести всі заклади соціальної сфери у Вінницькій області на закупівлі, виключно в електронному вигляді  з застосуванням сайту «Прозоро».

В своїх виступах керівники навчальних закладів Олександр Дмитрик та  Володимир Грабко наголошували, що їхні навчальні заклади готові випускати висококваліфікованих спеціалістів. А в умовах розвитку  підприємств буде потреба у робочих кадрах. І підприємці зацікавлені, щоб прийшли кваліфіковані спеціалісти. Директор Барського машинобудівного заводу одразу з залу подав заявку на висококваліфікованих працівників, яких потребує очолюване ним підприємство.

Як зазначив  у своєму виступі Анатолій Олійник, важливим аспектом боротьби з детінізацією економіки є  легалізація зарплат. Держава зробила крок назустріч бізнесу. Наприкінці минулого року суттєво знижено навантаження на фонд оплати праці. Єдиний соцвнесок зменшено майже вдвічі – до 22%. За рахунок зменшення відсоткової ставки економія по області становить майже 450 млн грн. Нині є можливість спрямувати ці кошти на підвищення  заробітної плати в середньому на 20%.

- У відповідь ми розраховуємо на позитивну реакцію бізнесу в частині детінізації заробітних плат та активної позиції щодо легалізації тіньової зайнятості і дотримання законних прав у офіційному працевлаштуванні, адже  податок на доходи фізичних осіб є одним з бюджетоутворюючих на регіональному рівні, - сказав Анатолій Дмитрович.

Повернутись Створено: 24 березня 2016 року, 17:01 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація