Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Брат загиблого Героя України не отримує стипендії у навчальному закладі Роздрукувати

1 серпня на особистому прийомі в депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура побував батько загиблого в АТО Героя України Віктор Коваленко.

Віктор Олексійович неодноразово звертався до депутатів обласної Ради, в тому числі виступав на сесії, із проханням надати йому матеріальну допомогу в зв’язку зі скрутним становищем та необхідністю лікуватись. Чоловік є інвалідом 2-ї групи.

Геннадій Мазур, безпосередньо на прийомі, виписав Віктору Коваленко матеріальну допомогу із депутатського фонду в обсязі 1000 гривень та пообіцяв посприяти у вирішенні його питання шляхом звернення до інших депутатів обласної Ради та до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо надання адресної допомоги із обласного бюджету.

– Депутатам обласної Ради слід активніше підтримувати учасників АТО і їх родини, оскільки ми в боргу перед цими людьми, – зазначив Геннадій Мазур. – Я звернувся до голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо необхідності при підготовці проекту рішення ,,Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік” за підсумками виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року передбачити 50 тисяч гривень у вигляді адресної допомоги батьку загиблого в зоні АТО Віктору Коваленку.

Крім того, Геннадієм Федоровичем направлене депутатське звернення Міністру соціальної політики України Андрію Реві про отримання соціальної стипендії молодшим сином Віктора Коваленка – Дмитром, який  навчається у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.

Адже,  в підпункті 2 пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 ,,Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” визначено, що право на отримання соціальної стипендії мають студенти, які відносяться до осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20-22 і 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.  Дмитро Коваленко відноситься до вказаної категорії осіб.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 15:50 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація