Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Брат загиблого Героя України не отримує стипендії у навчальному закладі Роздрукувати

1 серпня на особистому прийомі в депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура побував батько загиблого в АТО Героя України Віктор Коваленко.

Віктор Олексійович неодноразово звертався до депутатів обласної Ради, в тому числі виступав на сесії, із проханням надати йому матеріальну допомогу в зв’язку зі скрутним становищем та необхідністю лікуватись. Чоловік є інвалідом 2-ї групи.

Геннадій Мазур, безпосередньо на прийомі, виписав Віктору Коваленко матеріальну допомогу із депутатського фонду в обсязі 1000 гривень та пообіцяв посприяти у вирішенні його питання шляхом звернення до інших депутатів обласної Ради та до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо надання адресної допомоги із обласного бюджету.

– Депутатам обласної Ради слід активніше підтримувати учасників АТО і їх родини, оскільки ми в боргу перед цими людьми, – зазначив Геннадій Мазур. – Я звернувся до голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо необхідності при підготовці проекту рішення ,,Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік” за підсумками виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року передбачити 50 тисяч гривень у вигляді адресної допомоги батьку загиблого в зоні АТО Віктору Коваленку.

Крім того, Геннадієм Федоровичем направлене депутатське звернення Міністру соціальної політики України Андрію Реві про отримання соціальної стипендії молодшим сином Віктора Коваленка – Дмитром, який  навчається у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.

Адже,  в підпункті 2 пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 ,,Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” визначено, що право на отримання соціальної стипендії мають студенти, які відносяться до осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20-22 і 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.  Дмитро Коваленко відноситься до вказаної категорії осіб.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 15:50 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація