Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Брат загиблого Героя України не отримує стипендії у навчальному закладі Роздрукувати

1 серпня на особистому прийомі в депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура побував батько загиблого в АТО Героя України Віктор Коваленко.

Віктор Олексійович неодноразово звертався до депутатів обласної Ради, в тому числі виступав на сесії, із проханням надати йому матеріальну допомогу в зв’язку зі скрутним становищем та необхідністю лікуватись. Чоловік є інвалідом 2-ї групи.

Геннадій Мазур, безпосередньо на прийомі, виписав Віктору Коваленко матеріальну допомогу із депутатського фонду в обсязі 1000 гривень та пообіцяв посприяти у вирішенні його питання шляхом звернення до інших депутатів обласної Ради та до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо надання адресної допомоги із обласного бюджету.

– Депутатам обласної Ради слід активніше підтримувати учасників АТО і їх родини, оскільки ми в боргу перед цими людьми, – зазначив Геннадій Мазур. – Я звернувся до голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо необхідності при підготовці проекту рішення ,,Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік” за підсумками виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року передбачити 50 тисяч гривень у вигляді адресної допомоги батьку загиблого в зоні АТО Віктору Коваленку.

Крім того, Геннадієм Федоровичем направлене депутатське звернення Міністру соціальної політики України Андрію Реві про отримання соціальної стипендії молодшим сином Віктора Коваленка – Дмитром, який  навчається у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.

Адже,  в підпункті 2 пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 ,,Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” визначено, що право на отримання соціальної стипендії мають студенти, які відносяться до осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20-22 і 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.  Дмитро Коваленко відноситься до вказаної категорії осіб.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 15:50 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація