23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Броніслав Коморовський: «Ми надіємося на Вінницький регіон» Роздрукувати

Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський підтримує діяльність Вінниччини, направлену на прискорення в Україні реформи місцевого самоврядування.

Про це глава сусідньої держави заявив 28 травня під час урочистого прийому вінницької делегації з нагоди Дня місцевого самоврядування Польщі.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, котрий був присутній при цьому, зауважив, що схвальну оцінку від пана Коморовського область отримала ще минулого року, коли Президент вперше відвідав подільський регіон.

– Коли Президент Польщі Броніслав Коморовський приїздив на Вінниччину у вересні минулого року, то під час офіційної зустрічі він буквально просив нас: «Колеги, ви маєте зробити все для того, щоб «дотиснути» центр у передачі вам повноважень!». І вже 28 травня у Варшаві перше, що він запитав: «Як у вас рухається реформа? Бо ми дуже надіємося на Вінницький регіон», – передав слова Президента С.Татусяк.

Голова облради наголошує, що Вінниччина не може зневажати таку міжнародну довіру до себе, а тому мусить і надалі демонструвати ті тенденції, які вона напрацювала на сьогодні в питанні реформування місцевого самоврядування. Тим більше, що поляки готові нам допомагати у цьому процесі.

– На зустрічі у Президента Польщі нам було повідомлено, що його адміністрація налаштована підтримати те, щоб наші делегації за кошти польського уряду їздили до Польщі на навчання і стажування з питань самоврядної реформи. Якщо так буде, то це – неоцінений подарунок. Адже наше прагнення – перенести польський досвід реформування регіональної влади на український ґрунт, – заявив Сергій Татусяк.

Він повідомив, що також є відповідні домовленості між Вінницькою обласною Радою та сеймиком Мазовецького воєводства щодо співпраці органів представницької влади. Зокрема, це встановлення робочих контактів постійних комісій ради і сеймику за галузевими напрямами. Наразі попередні плани спільної діяльності вже обговорено нашими комісіями з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів з відповідними комісіями сеймику Мазовецького воєводства.

 

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 09:55 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація