Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Броніслав Коморовський: «Ми надіємося на Вінницький регіон» Роздрукувати

Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський підтримує діяльність Вінниччини, направлену на прискорення в Україні реформи місцевого самоврядування.

Про це глава сусідньої держави заявив 28 травня під час урочистого прийому вінницької делегації з нагоди Дня місцевого самоврядування Польщі.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, котрий був присутній при цьому, зауважив, що схвальну оцінку від пана Коморовського область отримала ще минулого року, коли Президент вперше відвідав подільський регіон.

– Коли Президент Польщі Броніслав Коморовський приїздив на Вінниччину у вересні минулого року, то під час офіційної зустрічі він буквально просив нас: «Колеги, ви маєте зробити все для того, щоб «дотиснути» центр у передачі вам повноважень!». І вже 28 травня у Варшаві перше, що він запитав: «Як у вас рухається реформа? Бо ми дуже надіємося на Вінницький регіон», – передав слова Президента С.Татусяк.

Голова облради наголошує, що Вінниччина не може зневажати таку міжнародну довіру до себе, а тому мусить і надалі демонструвати ті тенденції, які вона напрацювала на сьогодні в питанні реформування місцевого самоврядування. Тим більше, що поляки готові нам допомагати у цьому процесі.

– На зустрічі у Президента Польщі нам було повідомлено, що його адміністрація налаштована підтримати те, щоб наші делегації за кошти польського уряду їздили до Польщі на навчання і стажування з питань самоврядної реформи. Якщо так буде, то це – неоцінений подарунок. Адже наше прагнення – перенести польський досвід реформування регіональної влади на український ґрунт, – заявив Сергій Татусяк.

Він повідомив, що також є відповідні домовленості між Вінницькою обласною Радою та сеймиком Мазовецького воєводства щодо співпраці органів представницької влади. Зокрема, це встановлення робочих контактів постійних комісій ради і сеймику за галузевими напрямами. Наразі попередні плани спільної діяльності вже обговорено нашими комісіями з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів з відповідними комісіями сеймику Мазовецького воєводства.

 

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 09:55 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація