Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Броніслав Коморовський: «Ми надіємося на Вінницький регіон» Роздрукувати

Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський підтримує діяльність Вінниччини, направлену на прискорення в Україні реформи місцевого самоврядування.

Про це глава сусідньої держави заявив 28 травня під час урочистого прийому вінницької делегації з нагоди Дня місцевого самоврядування Польщі.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, котрий був присутній при цьому, зауважив, що схвальну оцінку від пана Коморовського область отримала ще минулого року, коли Президент вперше відвідав подільський регіон.

– Коли Президент Польщі Броніслав Коморовський приїздив на Вінниччину у вересні минулого року, то під час офіційної зустрічі він буквально просив нас: «Колеги, ви маєте зробити все для того, щоб «дотиснути» центр у передачі вам повноважень!». І вже 28 травня у Варшаві перше, що він запитав: «Як у вас рухається реформа? Бо ми дуже надіємося на Вінницький регіон», – передав слова Президента С.Татусяк.

Голова облради наголошує, що Вінниччина не може зневажати таку міжнародну довіру до себе, а тому мусить і надалі демонструвати ті тенденції, які вона напрацювала на сьогодні в питанні реформування місцевого самоврядування. Тим більше, що поляки готові нам допомагати у цьому процесі.

– На зустрічі у Президента Польщі нам було повідомлено, що його адміністрація налаштована підтримати те, щоб наші делегації за кошти польського уряду їздили до Польщі на навчання і стажування з питань самоврядної реформи. Якщо так буде, то це – неоцінений подарунок. Адже наше прагнення – перенести польський досвід реформування регіональної влади на український ґрунт, – заявив Сергій Татусяк.

Він повідомив, що також є відповідні домовленості між Вінницькою обласною Радою та сеймиком Мазовецького воєводства щодо співпраці органів представницької влади. Зокрема, це встановлення робочих контактів постійних комісій ради і сеймику за галузевими напрямами. Наразі попередні плани спільної діяльності вже обговорено нашими комісіями з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів з відповідними комісіями сеймику Мазовецького воєводства.

 

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 09:55 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація