23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Будівництво 12-квартирного будинку для працівників соціальної сфери у Ямполі вже на стадії завершення Роздрукувати

Депутати обласної Ради Микола Копачевський та Михайло Вдовцов взяли участь у спільному засіданні президії Ямпільської районної ради з постійними комісіями соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності, з питань соціального захисту та охорони здоров’я районної ради. На зібранні Центр первинної медико-санітарної допомоги презентував свою діяльність. Після презентації, депутати обговорили низку питань щодо дії Закону України «Про охорону здоров’я», а також проблеми у галузі первинної медицини.

– Саме на первинному рівні ведеться профілактична робота та виявляються хвороби на початковій стадії. Такі хвороби найлегше пролікувати та надати необхідну медичну допомогу. Лікарі сімейної медицини повинні вчити своїх пацієнтів слідкувати за своїм здоров’ям, регулярно обстежуватись та довіряти найцінніше – своє здоров’я фахівцям, – прокоментував депутат обласної Ради Михайло Вдовцов необхідність всебічної підтримки первинної ланки медичної галузі.

Також, як зазначили депутати обласної Ради, до Ямпільського району ведеться оптоволоконний кабель та проводиться робота з операторами мобільного зв’язку для забезпечення якісним покриттям мережею інтернет всього Ямпільського району, що важливо для ефективної роботи ФАПів та амбулаторій в селах району.

Після завершення спільного засідання, депутати обласної Ради побували на будівництві багатоповерхового будинку по вулиці Савіна у місті Ямполі, який будується за підтримки Вінницького обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву. 12-квартирний житловий будинок для працівників соціальної сфери, який зводиться відповідно до регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки, вже на стадії завершення і до кінця року буде зданий в експлуатацію.

 

Повернутись Створено: 10 листопада 2017 року, 16:23
Оновлено: 10 листопада 2017 року, 16:32
Переглядів: 616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація