Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією Роздрукувати

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією

Для участі  у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула  офіційна  делегація Сорокського району Республіки Молдова. 23 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із членами делегації, яку представляли голова Сорокського району Геннадій Мунтян, заступник голови Володимир Нікуца  та  Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Під час зустрічі очільник найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник, вітаючи гостей, звернув увагу на затягування будівництва мосту через Дністер «Ямпіль–Косеуць».

- Як історик розумію, що нас штучно розділили аби між двома цивілізаціями – західною і східною - була прірва, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Я виступав з цього питання на парламентських слуханнях. Той потенціал, який є в його побудові для наших територій у рамках програми транскордонного співробітництва, має велике значення. Я був присутній на виступі нашого Президента з цього питання, знайомий з роботою урядової українсько-молдовської  комісії і реалізація цієї ідеї має всі підставі стати результативною.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян,  у свою чергу, відзначив, що в Молдові теж не усі реформи проходять безболісно, проте без них неможливо запровадити нові технології, внести позитивні зміни. Він висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця із Вінницьким регіоном буде корисною для обох сторін і  побажав присутнім миру, спокою, злагоди і стремління рухатись вперед,  до європейської сім’ї.

На завершення зустрічі керівники області привітали членів  делегації  Молдови  із  наступаючим  національним святом - Днем незалежності Республіки Молдова, яке святкується 27 серпня.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2017 року, 10:26 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація