Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією Роздрукувати

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією

Для участі  у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула  офіційна  делегація Сорокського району Республіки Молдова. 23 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із членами делегації, яку представляли голова Сорокського району Геннадій Мунтян, заступник голови Володимир Нікуца  та  Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Під час зустрічі очільник найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник, вітаючи гостей, звернув увагу на затягування будівництва мосту через Дністер «Ямпіль–Косеуць».

- Як історик розумію, що нас штучно розділили аби між двома цивілізаціями – західною і східною - була прірва, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Я виступав з цього питання на парламентських слуханнях. Той потенціал, який є в його побудові для наших територій у рамках програми транскордонного співробітництва, має велике значення. Я був присутній на виступі нашого Президента з цього питання, знайомий з роботою урядової українсько-молдовської  комісії і реалізація цієї ідеї має всі підставі стати результативною.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян,  у свою чергу, відзначив, що в Молдові теж не усі реформи проходять безболісно, проте без них неможливо запровадити нові технології, внести позитивні зміни. Він висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця із Вінницьким регіоном буде корисною для обох сторін і  побажав присутнім миру, спокою, злагоди і стремління рухатись вперед,  до європейської сім’ї.

На завершення зустрічі керівники області привітали членів  делегації  Молдови  із  наступаючим  національним святом - Днем незалежності Республіки Молдова, яке святкується 27 серпня.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2017 року, 10:26 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація