Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією Роздрукувати

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією

Для участі  у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула  офіційна  делегація Сорокського району Республіки Молдова. 23 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із членами делегації, яку представляли голова Сорокського району Геннадій Мунтян, заступник голови Володимир Нікуца  та  Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Під час зустрічі очільник найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник, вітаючи гостей, звернув увагу на затягування будівництва мосту через Дністер «Ямпіль–Косеуць».

- Як історик розумію, що нас штучно розділили аби між двома цивілізаціями – західною і східною - була прірва, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Я виступав з цього питання на парламентських слуханнях. Той потенціал, який є в його побудові для наших територій у рамках програми транскордонного співробітництва, має велике значення. Я був присутній на виступі нашого Президента з цього питання, знайомий з роботою урядової українсько-молдовської  комісії і реалізація цієї ідеї має всі підставі стати результативною.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян,  у свою чергу, відзначив, що в Молдові теж не усі реформи проходять безболісно, проте без них неможливо запровадити нові технології, внести позитивні зміни. Він висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця із Вінницьким регіоном буде корисною для обох сторін і  побажав присутнім миру, спокою, злагоди і стремління рухатись вперед,  до європейської сім’ї.

На завершення зустрічі керівники області привітали членів  делегації  Молдови  із  наступаючим  національним святом - Днем незалежності Республіки Молдова, яке святкується 27 серпня.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2017 року, 10:26 Переглядів: 537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація