Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією Роздрукувати

Будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць" обговорили на зустрічі з молдовською делегацією

Для участі  у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула  офіційна  делегація Сорокського району Республіки Молдова. 23 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із членами делегації, яку представляли голова Сорокського району Геннадій Мунтян, заступник голови Володимир Нікуца  та  Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Під час зустрічі очільник найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник, вітаючи гостей, звернув увагу на затягування будівництва мосту через Дністер «Ямпіль–Косеуць».

- Як історик розумію, що нас штучно розділили аби між двома цивілізаціями – західною і східною - була прірва, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Я виступав з цього питання на парламентських слуханнях. Той потенціал, який є в його побудові для наших територій у рамках програми транскордонного співробітництва, має велике значення. Я був присутній на виступі нашого Президента з цього питання, знайомий з роботою урядової українсько-молдовської  комісії і реалізація цієї ідеї має всі підставі стати результативною.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян,  у свою чергу, відзначив, що в Молдові теж не усі реформи проходять безболісно, проте без них неможливо запровадити нові технології, внести позитивні зміни. Він висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця із Вінницьким регіоном буде корисною для обох сторін і  побажав присутнім миру, спокою, злагоди і стремління рухатись вперед,  до європейської сім’ї.

На завершення зустрічі керівники області привітали членів  делегації  Молдови  із  наступаючим  національним святом - Днем незалежності Республіки Молдова, яке святкується 27 серпня.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2017 року, 10:26 Переглядів: 584

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація