Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Центр надання адміністративних послуг у Гайсині працює за принципом «єдиного офісу» Роздрукувати

Перебуваючи з робочою поїздкою в м.Гайсині, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також керівники управлінь, структурних підрозділів облдержадміністрації та голови райдержадміністрацій і міст обласного значення ознайомилися із роботою  Центру надання адміністративних послуг.

Протягом 2016 року там проведено ремонтні роботи, завдяки чому площа збільшилась у два рази. Приміщення ЦНАПу оснащено пандусом для осіб із обмеженими можливостями, на прилеглій теритоії створено місця для паркування автомобілів.

Адміністративні послуги через Центр надають шість служб та органів територіальної влади і п’ять  структурних підрозділів райдержадміністрації. В центрі надається 75 послуг.

Центр надання адміністративних послуг у м.Гайсині працює за принципом «єдиного офісу», де об’єднано всіх представників суб’єктів надання адміністративних послуг в одному приміщенні.

Станом на 1 жовтня  2016 року надано 10553 адміністративних послуги, що в середньому складає 1542 послуги в місяць.

В приміщенні встановлено п’ять інформаційних стендів, підключено інтернет, постійно оновлюється сторінка на веб-сайті райдержадміністрації, де розміщено інформацію про порядок надання адміністративних послуг .

З березня 2016 року в приміщенні Центру діє відділ з питань Державної реєстрації районної державної адміністрації. На сьогодні працює два державних реєстратори з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, один державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб підпрємців, а також старший інспектор відділу. Поряд з цим у приміщенні також надає послуги орган реєстрації виконавчого комітету Гайсинської міської ради.

Для покращення матеріально-технічного забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг рішенням 3 сесії 7 скликання Гайсинської районної ради від 24 грудня 2015 року затверджено «Програму  заходів для забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації на 2016 рік». Згідно з Програмою, у поточному році було виконано ремонтні роботи у частині приміщення на суму 420 тис. грн. та облаштовано систему охоронної сигналізації на суму 10,5 тис. грн.

У Центрі встановлено термінал, що дає можливість користуватися послугами різних державних структур. Зокрема, отримувати відомості з Державного земельного кадастру, сплачувати адміністративні збори за проведення Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, за зміни даних про фізичних та юридичних осіб, що в кінцевому результаті суттєво заощаджує час громадян, який вони раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 10:47 Переглядів: 1165

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація