Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

  • Центри розміщення переселенців Вінниччини отримали бойлери

    Представники Міжнародної організації з міграції передали 29 центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб і двом громадам – Джуринській сільській та Оратівській селищній – 38 столітрових бойлерів та 5 п'ятдесятилітрових. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та керівниця офісу організації у Вінниці Тетяна Неприцька вручили во ....

  • Вячеслав Соколовий: «Слава нашим добровольцям – всім, хто об’єднався у народне військо»

    14 березня у Вінниці відбулись заходи до Дня українського добровольця. Участь у них взяли керівництво області та міста, військовослужбовці, представники поліції та громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих українських воїнів та поклали квіти до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на майдані Н ....

Центри екстреної медичної допомоги територіальних громад Вінниччини отримали 12 нових реанімобілів Роздрукувати

28 грудня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив ключі та паспорти від 12 спеціалізованих автомобілів лікарям центрів екстреної медичної допомоги 8 територіальних громад Вінниччини.

Вручення відбулось на території Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ВОЦЕМДМК). У заході також взяли участь заступниця Вінницького міського голови та голова постійної комісії обласної Ради Галина Якубович, начальниця управління соціальної та гуманітарної політики обласної Ради Людмила Грабович, директор ВОЦЕМДМК Анатолій Пірникоза та голови територіальних громад, які й отримали автомобілі.

Вячеслав Соколовий привітав членів 12 медичних бригад із Новорічно-різдвяними святами та побажав їм міцного здоров`я та професійних успіхів.

- Підтримка медичної галузі для нас завжди буде в пріоритеті, - сказав голова обласної Ради. -  Попри усі ризики для здоров´я, медики стоять на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією та рятують жителів нашої Вінниччини. Оновлення автопарку станцій екстреної допомоги в громадах є особливо важливим в умовах пандемії. Сучасні автомобілі, оснащені всім необхідним для того, щоб якісно надавати медичну допомогу, дадуть вам змогу бути мобільними та швидко прибувати на виклик.

Вітання від Вінницького міського голови Сергій Моргунова зі святами та з гарною подією -  отриманням реанімобілей -  передала бригадам «екстренки» Галина Якубович.  

Автомобілі «Сітроен Джампер» придатні для роботи як у міських, так і в сільських населених пунктах, для надання медичної допомоги хворим та їх транспортування в лікувальні заклади. У кожній машині – повний комплект реанімаційного обладнання, включаючи апарати ШВЛ. Ціна одного автомобіля – 2 млн 600 тис. грн.

Автомобілі розподілені між 8 філіями Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради. П`ять реанімобілів отримала Вінницька станція екстреної медичної допомоги, по одному – станції в Бершадській, Шаргородській, Немирівській, Липовецькій, Могилів-Подільській, Тульчинській і Калинівській громадах.

Із Вінниці медбригади відправилися на роботу – вже сьогодні виїжджатимуть на виклики на новеньких автомобілях.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2021 року, 12:44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація