Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Центри розміщення переселенців Вінниччини отримали бойлери Роздрукувати

Представники Міжнародної організації з міграції передали 29 центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб і двом громадам – Джуринській сільській та Оратівській селищній – 38 столітрових бойлерів та 5 п'ятдесятилітрових.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та керівниця офісу організації  у Вінниці Тетяна Неприцька вручили водонагрівачі представникам територіальних громад та освітніх закладів, де проживають переселенці.

Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, представники МОМ Ірина Ластовецька й Марина Вороніна.

–  Ми щиро вдячні Міжнародній організації з міграції за роботу, яку вони здійснюють в Україні, зокрема й на Вінниччині у воєнний час. Ви з нами із самого початку повномасштабної російської агресії, – казав Вячеслав Соколовий. – Без вашої підтримки нам було б набагато важче  справлятися з викликами війни.

За його словами, нині в громадах області офіційно зареєстровано понад 173 тисячі внутрішньо переміщених людей. Із них близько 50 тисяч – діти.

– Їх потрібно було розмістити, нагодувати, забезпечити засобами гігієни, питною водою – всім, що необхідно для нормального життя людей, які, фактично, втратили все, – зазначив Вячеслав Соколовий. –  Ми вже з МОМ реалізували кілька проєктів, які спрямовані на створення кращих умов для тих, хто переїхав на Вінниччині. Тепер організація передає 29 центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб і двом громадам – Джуринській сільській та Оратівській селищній – 38 столітрових бойлерів та 5 п'ятдесятилітрових. Це ті речі, які обов`язково знадобляться людям. Дякую Міжнародній організації з міграції, всім, хто до цього проєкту долучився. Мій заступник Ігор Івасюк разом зі своїми співробітниками гуманітарного управління обласної Ради провели велику роботу для того, щоб це все узагальнити: спочатку потребу  потім донести її до наших міжнародників. А взагалі, і обласна Рада, і обласна військова адміністрація роблять все, щоб покращувати умови для внутрішньо переміщених осіб. Це полегшує певною мірою роботу громад, оскільки вони взяли на себе такі не властиві навантаження з першого дня війни, а на все деколи не вистачає рук і коштів. Будь-яка підтримка є важливою!

Керівниця офісу Міжнародної організації з міграції у Вінниці Тетяна Неприцька наголосила, що головне завдання організації максимально зробити так, щоб внутрішньо переміщені особи, переїхавши у приймаючі громади, отримали гідні умови проживання.

– Ми говоримо саме про якість життя. І вона неможлива без забезпечення базових потреб. Тому  бойлери і доступ до гарячої води, ті самі пральні машини (цей проєкт ми реалізовували в липні 2022 року) – важливі проєкти, – сказала Тетяна Неприцька.  – Ми розуміємо, що ніколи не буде достатньо допомоги як для переселенців, так для приймаючих громад. Адже у людей, які втратили свої домівки, життя повністю перевернулося і змінилося. А місця для проживання для переселенців створювалися неймовірними зусиллями громад за добу чи дві у будівлях, які ніколи не були для цього пристосовані.

Тетяна Неприцька зауважила, що потрібно було проявити усю українську гостинність, про яку ми так добре знаємо, для того, щоб прийняти переселенців, забезпечити їх потреби, щоб люди мали гідні умови життя  та інтегрувалися у життя громад.

– Це те, для чого ми тут. Це те, для чого Міжнародна організація з міграції тут. Ми дякуємо за співпрацю і за готовність з нами працювати, щоб максимально допомогти нашим людям, – зазначила Тетяна Неприцька.

Довідково.

2022 року представництво МОМ передало громадам Вінниччини в центри розміщення й обслуговування внутрішньо переміщених осіб 40 пральних та 40 сушильних машин. За сприяння МОМ на Вінниччини зробили ремонти у закладах, де проживають переселенці. Крім того, об`єкти критичної інфраструктури отримали генератори.

Повернутись Створено: 16 березня 2023 року, 12:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація