Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Церемонія перепоховання воїнів Другої Світової війни відбулась у Жмеринському районі Роздрукувати

За активного організаційного та фінансового сприяння депутата обласної Ради Олега Легези,  з ініціативи та безпосередньої  участі  членів громадської військово-патріотичної організації «Пам’ять» у селі Біликівці  Жмеринського району відбулось перепоховання воїнів Другої Світової війни.

В 1944 році, під час жорстоких боїв за визволення Жмеринського району, на подвір’ї хати жительки села Ганни Макодзьоби були жорстоко розстріляні шестеро воїнів. Довгий період жінка доглядала могили невідомих солдатів. Але після її смерті могили, що знаходяться далеко за селом в полі, стали занепадати.

Було вирішено здійснити перепоховання воїнів на місцевому кладовищі. За справу взялись активісти громадської організації «Пам’ять» на чолі із головою Анатолієм Любимовим, зокрема, уродженці села Біликівці Андрій Ягниш, Сергій Сауляк та командир пошукового загону Валерій Гераскевич.

– Я і надалі буду активно допомагати та підтримувати пошукову роботу, спрямовану на відновлення нашої національної пам’яті. Дякую військово-патріотичній організації «Пам’ять» за громадянську позицію щодо пошуку та перепоховання тіл загиблих воїнів Другої Світової війни, – прокоментував депутат обласної Ради Олег Легеза.

Під час церемонії поховання місцевий священик Ярослав здійснив панахиду за загиблими та освятив шість домовин із останками солдатів Другої Світової війни.

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 11:32 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація