Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Cергій Свитко підписав розпорядження про передачу автомобіля УАЗ батальйону особливого призначення “Вінниця” Роздрукувати

21 січня голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження про передачу майна в безоплатне користування Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, зокрема, автомобілю УАЗ-31512 для використання батальйоном патрульної служби міліції особливого призначення “Вінниця” у зоні бойових дій АТО, строком на один рік.

Підставою для підписання зазначеного розпорядження став лист керівництва 9-го окремого мотопіхотного батальйону про необхідність повернення автомобіля УАЗ у володіння балансоутримувача у зв’язку із ротацією формування і зміною місця його дислокації. Тому потреба у використанні цього автомобіля на сьогодні відсутня. Нагадаємо, що  зазначений автомобіль був виділений для потреб батальйону за розпорядженням Сергія Свитка раніше. Це розпорядження втратило чинність за новим рішенням від 21 січня, а обласному комунальному підприємству "Вінницякіно" дозволено надати в безоплатне користування Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області автомобіль УАЗ, для використання батальйоном особливого призначення “Вінниця” у зоні бойових дій.

Додатковою причиною такого рішення стало і те, що на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка звернувся командир батальйону особливого призначення “Вінниця” з проханням допомогти в наданні автомобілю з підвищеною прохідністю для виконання завдань батальйону. Нагадаємо, що підрозділ виконує завдання із охорони громадського правопорядку у зоні бойових дій в місті Попасна Луганської області. Із відповідним листом на ім’я очільника обласної Ради звернувся і начальник Управління УМВС у Вінницькій області Ігор Моренець.

Повернутись Створено: 21 січня 2015 року, 20:49 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація