Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Чечельницька та Оратівська селищні громади отримають спеціалізовані медичні авто Роздрукувати

23 червня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.

На засіданні комісії депутати погодили проєкт рішення про безоплатну передачу двох спеціалізованих автомобілів Peugeot Boxer із оперативного управління комунального підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» до комунальної власності Чечельницької та Оратівської селищних територіальних громад.

- До Чечельницької та Оратівської селищних територіальних громад прибуло багато внутрішньо переміщених осіб. Відповідно, збільшилась і кількість звернень до лікарень планового лікування, - пояснив голова постійної комісії Андрій Ковальов. – Навантаженість на медичну систему цих громад збільшилася в рази. Додаткові автомобілі мають розв`язати питання надання невідкладної медичної допомоги та швидко транспортувати пацієнтів до лікарень, щоб зберегти їм життя.

 

Повернутись Створено: 23 червня 2022 року, 12:40 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація