Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років визначив переможців Роздрукувати

17 березня у Вінниці відбувся фінал Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років. Урочисте нагородження переможців відбулось в дитячо-юнацькій спортивній школі №6. Слід зазначити, що турнірний директор заходу – президент обласної Федерації шахів, депутат обласної Ради Юрій Яремчук,  головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Боднар.  

Привітати учасників чемпіонату та вручити нагороди і грошові премії прийшла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Суддя Микола Боднар вручив Людмилі Михайлівні Диплом за відданість справі та допомогу в проведенні фіналу чемпіонату України.

– Ваші перемоги надзвичайно важливі для тих, хто докладає максимум зусиль для допомоги в інтелектуальному розвитку молоді, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. – Ви всі вже є переможцями, адже гра в шахи дозволяє розвивати пам’ять, вибудовувати логічний ланцюжок своїх думок, передбачати реакцію та тактику суперників. Ваші досягнення стануть вам у пригоді в дорослому житті та надихатимуть на нові звершення.

Серед переможців-юнаків перше місце зайняв Віктор Матвіїшен з Вінниці, друге місце дісталось Валентину Байдецькому з Одеси, а третє місце виборов Євген Рошка з Києва. Серед дівчат до 16 років перемогла Марія Бердник з Харкова, друге місце у Анастасії Дубовик з Дніпра, на третьому місці – Надія Шпанко з Вінниці.

В класичних шахах участь взяли 12 юнаків та 12 дівчат, які пройшли жорсткий відбір з Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Львівської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Черкаської областей. 18 березня відбудуться змагання зі швидких шахів, а 19-го суперники гратимуть бліц за швейцарської системи.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 18:11 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація