Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років визначив переможців Роздрукувати

17 березня у Вінниці відбувся фінал Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років. Урочисте нагородження переможців відбулось в дитячо-юнацькій спортивній школі №6. Слід зазначити, що турнірний директор заходу – президент обласної Федерації шахів, депутат обласної Ради Юрій Яремчук,  головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Боднар.  

Привітати учасників чемпіонату та вручити нагороди і грошові премії прийшла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Суддя Микола Боднар вручив Людмилі Михайлівні Диплом за відданість справі та допомогу в проведенні фіналу чемпіонату України.

– Ваші перемоги надзвичайно важливі для тих, хто докладає максимум зусиль для допомоги в інтелектуальному розвитку молоді, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. – Ви всі вже є переможцями, адже гра в шахи дозволяє розвивати пам’ять, вибудовувати логічний ланцюжок своїх думок, передбачати реакцію та тактику суперників. Ваші досягнення стануть вам у пригоді в дорослому житті та надихатимуть на нові звершення.

Серед переможців-юнаків перше місце зайняв Віктор Матвіїшен з Вінниці, друге місце дісталось Валентину Байдецькому з Одеси, а третє місце виборов Євген Рошка з Києва. Серед дівчат до 16 років перемогла Марія Бердник з Харкова, друге місце у Анастасії Дубовик з Дніпра, на третьому місці – Надія Шпанко з Вінниці.

В класичних шахах участь взяли 12 юнаків та 12 дівчат, які пройшли жорсткий відбір з Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Львівської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Черкаської областей. 18 березня відбудуться змагання зі швидких шахів, а 19-го суперники гратимуть бліц за швейцарської системи.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 18:11 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація