Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років визначив переможців Роздрукувати

17 березня у Вінниці відбувся фінал Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років. Урочисте нагородження переможців відбулось в дитячо-юнацькій спортивній школі №6. Слід зазначити, що турнірний директор заходу – президент обласної Федерації шахів, депутат обласної Ради Юрій Яремчук,  головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Боднар.  

Привітати учасників чемпіонату та вручити нагороди і грошові премії прийшла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Суддя Микола Боднар вручив Людмилі Михайлівні Диплом за відданість справі та допомогу в проведенні фіналу чемпіонату України.

– Ваші перемоги надзвичайно важливі для тих, хто докладає максимум зусиль для допомоги в інтелектуальному розвитку молоді, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. – Ви всі вже є переможцями, адже гра в шахи дозволяє розвивати пам’ять, вибудовувати логічний ланцюжок своїх думок, передбачати реакцію та тактику суперників. Ваші досягнення стануть вам у пригоді в дорослому житті та надихатимуть на нові звершення.

Серед переможців-юнаків перше місце зайняв Віктор Матвіїшен з Вінниці, друге місце дісталось Валентину Байдецькому з Одеси, а третє місце виборов Євген Рошка з Києва. Серед дівчат до 16 років перемогла Марія Бердник з Харкова, друге місце у Анастасії Дубовик з Дніпра, на третьому місці – Надія Шпанко з Вінниці.

В класичних шахах участь взяли 12 юнаків та 12 дівчат, які пройшли жорсткий відбір з Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Львівської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Черкаської областей. 18 березня відбудуться змагання зі швидких шахів, а 19-го суперники гратимуть бліц за швейцарської системи.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 18:11 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація