Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чемпіонат України з шахів вперше проводиться у Вінниці Роздрукувати

Вперше у Вінниці проводиться чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат. Шаховий турнір розпочався на базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6.

Із початком змагань вихованців школи прийшов привітати заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, президент федерації шахів Вінницької області Юрій Яремчук.

– Бажаю вам перемоги, щоб ви завжди рухалися вперед та досягнули рівня чемпіонату Європи та світу, – привітав спортсменів Михайло Кременюк. Він подякував всім причетним до організації цих змагань.

– Шахи – це інтелектуальний вид спорту, який формує з дитинства особистості, що здатні мислити стратегічно, – сказав Михайло Володимирович.  

Участь у шахових змаганнях беруть збірні команди України, це близько 80 учасників із восьми регіонів нашої держави. За ходом змагань буде стежити головний суддя міжнародної категорії, директор міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Микола Боднар.

Вінниччину на змаганнях представлятимуть чемпіонки України зі швидких шахів та блискавичної гри – Вікторія Біляк та Анна Копистиринська.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 17:22 Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація