Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чемпіонат України з шахів вперше проводиться у Вінниці Роздрукувати

Вперше у Вінниці проводиться чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат. Шаховий турнір розпочався на базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6.

Із початком змагань вихованців школи прийшов привітати заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, президент федерації шахів Вінницької області Юрій Яремчук.

– Бажаю вам перемоги, щоб ви завжди рухалися вперед та досягнули рівня чемпіонату Європи та світу, – привітав спортсменів Михайло Кременюк. Він подякував всім причетним до організації цих змагань.

– Шахи – це інтелектуальний вид спорту, який формує з дитинства особистості, що здатні мислити стратегічно, – сказав Михайло Володимирович.  

Участь у шахових змаганнях беруть збірні команди України, це близько 80 учасників із восьми регіонів нашої держави. За ходом змагань буде стежити головний суддя міжнародної категорії, директор міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Микола Боднар.

Вінниччину на змаганнях представлятимуть чемпіонки України зі швидких шахів та блискавичної гри – Вікторія Біляк та Анна Копистиринська.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 17:22 Переглядів: 512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація