Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Через тиждень представники Вінниччини відзначатимуть День Європи у Сороках Роздрукувати

Найчисельнішою делегацією, яка завітала на Вінниччину відзначати День Європи була з Республіки Молдова – 20 осіб. Перед початком урочистостей частина молдовських гостей зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Серед них – Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу, голова району Дондушень Анастасій Павлов, голова району Дубоссари Григорій Полічинський, віце-голова району Окниця Андрій Цопа, віце-голова району Флорешти Прокопій Шура.

Гості подякували, що вже другий рік поспіль, завдяки Єврорегіону «Дністер», сусіди-молдавани мають змогу святкувати День Європи у Вінниці. У Молдові заходи з цієї нагоди відбуваються тільки в Кишиневі. Але цьогоріч День Європи вперше відзначатимуть у місті Сорока.

– 24 травня у нас відбудуться заходи, приурочені святу, тому ми запрошуємо вінничан взяти участь у них, – запросив голова району Сорока Віктор Сеу.

В свою чергу Анастасій Павлов додав, що хотів би бачити побратимів з Вінниччини на святкуванні 50-річчя утворення району Дондушень, яке відбудеться 7 червня.

Сергій Татусяк прийняв пропозиції і зауважив, що організує поїздку на зазначені заходи не тільки офіційним представникам, а й творчим колективам та підприємцям з тим, аби налагоджувати тісніші контакти між людьми.

В ході зустрічі сторони також обговорили програму обміну групами дітей для відпочинку та окремі проблемні питання перетину українсько-молдовського кордону.

Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, оцінюючи роботу Єврорегіону «Дністер», зауважив, що їхня дипломатична місія пильно слідкує за роботою організації і радіє її успіхам.

– Оскільки я часто буваю на Вінниччині, то у мене таке враження, що у вас справи йдуть найкраще. Я рекламую ваші проекти в інших регіонах України, де буваю, – повідомив посол.

Співрозмовники зійшлися на думці, що надалі варто розвивати формат співпраці чотирьох: України, Молдови, Румунії та Польщі. У ньому двоє учасників – члени Євросоюзу, а двоє – ні, відтак в останніх збільшаться можливості участі у європейських програмах.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 16:52 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація