Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Через тиждень представники Вінниччини відзначатимуть День Європи у Сороках Роздрукувати

Найчисельнішою делегацією, яка завітала на Вінниччину відзначати День Європи була з Республіки Молдова – 20 осіб. Перед початком урочистостей частина молдовських гостей зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Серед них – Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу, голова району Дондушень Анастасій Павлов, голова району Дубоссари Григорій Полічинський, віце-голова району Окниця Андрій Цопа, віце-голова району Флорешти Прокопій Шура.

Гості подякували, що вже другий рік поспіль, завдяки Єврорегіону «Дністер», сусіди-молдавани мають змогу святкувати День Європи у Вінниці. У Молдові заходи з цієї нагоди відбуваються тільки в Кишиневі. Але цьогоріч День Європи вперше відзначатимуть у місті Сорока.

– 24 травня у нас відбудуться заходи, приурочені святу, тому ми запрошуємо вінничан взяти участь у них, – запросив голова району Сорока Віктор Сеу.

В свою чергу Анастасій Павлов додав, що хотів би бачити побратимів з Вінниччини на святкуванні 50-річчя утворення району Дондушень, яке відбудеться 7 червня.

Сергій Татусяк прийняв пропозиції і зауважив, що організує поїздку на зазначені заходи не тільки офіційним представникам, а й творчим колективам та підприємцям з тим, аби налагоджувати тісніші контакти між людьми.

В ході зустрічі сторони також обговорили програму обміну групами дітей для відпочинку та окремі проблемні питання перетину українсько-молдовського кордону.

Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, оцінюючи роботу Єврорегіону «Дністер», зауважив, що їхня дипломатична місія пильно слідкує за роботою організації і радіє її успіхам.

– Оскільки я часто буваю на Вінниччині, то у мене таке враження, що у вас справи йдуть найкраще. Я рекламую ваші проекти в інших регіонах України, де буваю, – повідомив посол.

Співрозмовники зійшлися на думці, що надалі варто розвивати формат співпраці чотирьох: України, Молдови, Румунії та Польщі. У ньому двоє учасників – члени Євросоюзу, а двоє – ні, відтак в останніх збільшаться можливості участі у європейських програмах.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 16:52 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація