Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Через тиждень представники Вінниччини відзначатимуть День Європи у Сороках Роздрукувати

Найчисельнішою делегацією, яка завітала на Вінниччину відзначати День Європи була з Республіки Молдова – 20 осіб. Перед початком урочистостей частина молдовських гостей зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Серед них – Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу, голова району Дондушень Анастасій Павлов, голова району Дубоссари Григорій Полічинський, віце-голова району Окниця Андрій Цопа, віце-голова району Флорешти Прокопій Шура.

Гості подякували, що вже другий рік поспіль, завдяки Єврорегіону «Дністер», сусіди-молдавани мають змогу святкувати День Європи у Вінниці. У Молдові заходи з цієї нагоди відбуваються тільки в Кишиневі. Але цьогоріч День Європи вперше відзначатимуть у місті Сорока.

– 24 травня у нас відбудуться заходи, приурочені святу, тому ми запрошуємо вінничан взяти участь у них, – запросив голова району Сорока Віктор Сеу.

В свою чергу Анастасій Павлов додав, що хотів би бачити побратимів з Вінниччини на святкуванні 50-річчя утворення району Дондушень, яке відбудеться 7 червня.

Сергій Татусяк прийняв пропозиції і зауважив, що організує поїздку на зазначені заходи не тільки офіційним представникам, а й творчим колективам та підприємцям з тим, аби налагоджувати тісніші контакти між людьми.

В ході зустрічі сторони також обговорили програму обміну групами дітей для відпочинку та окремі проблемні питання перетину українсько-молдовського кордону.

Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, оцінюючи роботу Єврорегіону «Дністер», зауважив, що їхня дипломатична місія пильно слідкує за роботою організації і радіє її успіхам.

– Оскільки я часто буваю на Вінниччині, то у мене таке враження, що у вас справи йдуть найкраще. Я рекламую ваші проекти в інших регіонах України, де буваю, – повідомив посол.

Співрозмовники зійшлися на думці, що надалі варто розвивати формат співпраці чотирьох: України, Молдови, Румунії та Польщі. У ньому двоє учасників – члени Євросоюзу, а двоє – ні, відтак в останніх збільшаться можливості участі у європейських програмах.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 16:52 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація