Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Через тиждень представники Вінниччини відзначатимуть День Європи у Сороках Роздрукувати

Найчисельнішою делегацією, яка завітала на Вінниччину відзначати День Європи була з Республіки Молдова – 20 осіб. Перед початком урочистостей частина молдовських гостей зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Серед них – Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу, голова району Дондушень Анастасій Павлов, голова району Дубоссари Григорій Полічинський, віце-голова району Окниця Андрій Цопа, віце-голова району Флорешти Прокопій Шура.

Гості подякували, що вже другий рік поспіль, завдяки Єврорегіону «Дністер», сусіди-молдавани мають змогу святкувати День Європи у Вінниці. У Молдові заходи з цієї нагоди відбуваються тільки в Кишиневі. Але цьогоріч День Європи вперше відзначатимуть у місті Сорока.

– 24 травня у нас відбудуться заходи, приурочені святу, тому ми запрошуємо вінничан взяти участь у них, – запросив голова району Сорока Віктор Сеу.

В свою чергу Анастасій Павлов додав, що хотів би бачити побратимів з Вінниччини на святкуванні 50-річчя утворення району Дондушень, яке відбудеться 7 червня.

Сергій Татусяк прийняв пропозиції і зауважив, що організує поїздку на зазначені заходи не тільки офіційним представникам, а й творчим колективам та підприємцям з тим, аби налагоджувати тісніші контакти між людьми.

В ході зустрічі сторони також обговорили програму обміну групами дітей для відпочинку та окремі проблемні питання перетину українсько-молдовського кордону.

Посол Молдови в Україні Іон Стевіле, оцінюючи роботу Єврорегіону «Дністер», зауважив, що їхня дипломатична місія пильно слідкує за роботою організації і радіє її успіхам.

– Оскільки я часто буваю на Вінниччині, то у мене таке враження, що у вас справи йдуть найкраще. Я рекламую ваші проекти в інших регіонах України, де буваю, – повідомив посол.

Співрозмовники зійшлися на думці, що надалі варто розвивати формат співпраці чотирьох: України, Молдови, Румунії та Польщі. У ньому двоє учасників – члени Євросоюзу, а двоє – ні, відтак в останніх збільшаться можливості участі у європейських програмах.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 16:52 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація