22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Через три місяці після рішення Вінницької облради затвердила порядок конкурсного відбору керівників комунальних установ міська рада Києва Роздрукувати

На пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня депутати затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору в місті Києві. Нагадаємо, що подібний документ депутати Вінницької обласної Ради прийняли 30 березня 2016 року. Тоді Вінниччина стала першою областю в Україні,  яка затвердила призначення керівників на конкурсній основі.

Вінницька область – остання з областей, яка затвердила Порядок призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад, – зауважив голова обласної Ради  Анатолій Олійник.Але ми перші в Україні почали проводити призначення на конкурсній основі. Я переконаний, що прозорий конкурсний відбір – це цивілізовано й відповідає вимогам нинішнього часу.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини відзначив, що вінницьким «Порядком…» цікавились керівники в інших областях, які планували доопрацювати свою документальну базу.

На сьогодні за новим порядком вже призначені керівники таких обласних комунальних установ як «Вінницяоблводоканал», «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» та «Бюро судово-медичної експертизи».

Готуються документи до оголошення конкурсу у вересні цього року у таких закладах – комунальні установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» та «Козятинська лікарня відновного лікування», а також у комунальні підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» та «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Обов’язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Кандидати проходять  співбесіду, письмове тестування та  кожна кандидатура  обговорюється членами конкурсної комісії. Кандидатом на керівну посаду може бути особа, яка має вищу освіту, досвід управління на підприємствах, установах або організаціях, незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування та відповідає всім вимогам, що передбачені законодавством України.

Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів,  організацій забезпечить додатковий інструмент протидії корупції в комунальному секторі економіки, відкритість роботи конкурсної комісії для громадян та журналістів, гарантоване залучення громадськості до участі в конкурсних комісіях, надання всім фракціям реальної можливості впливати на кадрові рішення. 

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 17:14 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація