Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Через три місяці після рішення Вінницької облради затвердила порядок конкурсного відбору керівників комунальних установ міська рада Києва Роздрукувати

На пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня депутати затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору в місті Києві. Нагадаємо, що подібний документ депутати Вінницької обласної Ради прийняли 30 березня 2016 року. Тоді Вінниччина стала першою областю в Україні,  яка затвердила призначення керівників на конкурсній основі.

Вінницька область – остання з областей, яка затвердила Порядок призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад, – зауважив голова обласної Ради  Анатолій Олійник.Але ми перші в Україні почали проводити призначення на конкурсній основі. Я переконаний, що прозорий конкурсний відбір – це цивілізовано й відповідає вимогам нинішнього часу.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини відзначив, що вінницьким «Порядком…» цікавились керівники в інших областях, які планували доопрацювати свою документальну базу.

На сьогодні за новим порядком вже призначені керівники таких обласних комунальних установ як «Вінницяоблводоканал», «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» та «Бюро судово-медичної експертизи».

Готуються документи до оголошення конкурсу у вересні цього року у таких закладах – комунальні установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» та «Козятинська лікарня відновного лікування», а також у комунальні підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» та «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Обов’язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Кандидати проходять  співбесіду, письмове тестування та  кожна кандидатура  обговорюється членами конкурсної комісії. Кандидатом на керівну посаду може бути особа, яка має вищу освіту, досвід управління на підприємствах, установах або організаціях, незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування та відповідає всім вимогам, що передбачені законодавством України.

Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів,  організацій забезпечить додатковий інструмент протидії корупції в комунальному секторі економіки, відкритість роботи конкурсної комісії для громадян та журналістів, гарантоване залучення громадськості до участі в конкурсних комісіях, надання всім фракціям реальної можливості впливати на кадрові рішення. 

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 17:14 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація