Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Через три місяці після рішення Вінницької облради затвердила порядок конкурсного відбору керівників комунальних установ міська рада Києва Роздрукувати

На пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня депутати затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору в місті Києві. Нагадаємо, що подібний документ депутати Вінницької обласної Ради прийняли 30 березня 2016 року. Тоді Вінниччина стала першою областю в Україні,  яка затвердила призначення керівників на конкурсній основі.

Вінницька область – остання з областей, яка затвердила Порядок призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад, – зауважив голова обласної Ради  Анатолій Олійник.Але ми перші в Україні почали проводити призначення на конкурсній основі. Я переконаний, що прозорий конкурсний відбір – це цивілізовано й відповідає вимогам нинішнього часу.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини відзначив, що вінницьким «Порядком…» цікавились керівники в інших областях, які планували доопрацювати свою документальну базу.

На сьогодні за новим порядком вже призначені керівники таких обласних комунальних установ як «Вінницяоблводоканал», «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» та «Бюро судово-медичної експертизи».

Готуються документи до оголошення конкурсу у вересні цього року у таких закладах – комунальні установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» та «Козятинська лікарня відновного лікування», а також у комунальні підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» та «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Обов’язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Кандидати проходять  співбесіду, письмове тестування та  кожна кандидатура  обговорюється членами конкурсної комісії. Кандидатом на керівну посаду може бути особа, яка має вищу освіту, досвід управління на підприємствах, установах або організаціях, незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування та відповідає всім вимогам, що передбачені законодавством України.

Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів,  організацій забезпечить додатковий інструмент протидії корупції в комунальному секторі економіки, відкритість роботи конкурсної комісії для громадян та журналістів, гарантоване залучення громадськості до участі в конкурсних комісіях, надання всім фракціям реальної можливості впливати на кадрові рішення. 

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 17:14 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація