Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Через три місяці після рішення Вінницької облради затвердила порядок конкурсного відбору керівників комунальних установ міська рада Києва Роздрукувати

На пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня депутати затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору в місті Києві. Нагадаємо, що подібний документ депутати Вінницької обласної Ради прийняли 30 березня 2016 року. Тоді Вінниччина стала першою областю в Україні,  яка затвердила призначення керівників на конкурсній основі.

Вінницька область – остання з областей, яка затвердила Порядок призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад, – зауважив голова обласної Ради  Анатолій Олійник.Але ми перші в Україні почали проводити призначення на конкурсній основі. Я переконаний, що прозорий конкурсний відбір – це цивілізовано й відповідає вимогам нинішнього часу.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини відзначив, що вінницьким «Порядком…» цікавились керівники в інших областях, які планували доопрацювати свою документальну базу.

На сьогодні за новим порядком вже призначені керівники таких обласних комунальних установ як «Вінницяоблводоканал», «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» та «Бюро судово-медичної експертизи».

Готуються документи до оголошення конкурсу у вересні цього року у таких закладах – комунальні установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» та «Козятинська лікарня відновного лікування», а також у комунальні підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» та «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Обов’язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Кандидати проходять  співбесіду, письмове тестування та  кожна кандидатура  обговорюється членами конкурсної комісії. Кандидатом на керівну посаду може бути особа, яка має вищу освіту, досвід управління на підприємствах, установах або організаціях, незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування та відповідає всім вимогам, що передбачені законодавством України.

Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів,  організацій забезпечить додатковий інструмент протидії корупції в комунальному секторі економіки, відкритість роботи конкурсної комісії для громадян та журналістів, гарантоване залучення громадськості до участі в конкурсних комісіях, надання всім фракціям реальної можливості впливати на кадрові рішення. 

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 17:14 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація