Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Чергова 27 сесія обласної Ради 6 скликання розглянула 52 питання і ухвалила важливі рішення в інтересах територіальної громади області Роздрукувати

10 жовтня відбулось пленарне засідання чергової 27-ї сесії обласної Ради 6 скликання, на якому депутатами було розглянуто 52 питання порядку денного. З них одне питання було знято з розгляду, ще одне – депутатами не було підтримано.

Провів засідання голова обласної Ради Сергій Свитко. В роботі сесії взяли участь: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники районних рад та районних державних адміністрацій, високопосадовці області та представники громадськості Вінниччини.

Засідання було легітимним, оскільки зареєструвався 81 депутат обласної Ради. Було ухвалено рішення голосувати підняттям рук відкритим голосуванням, в зв’язку з доопрацюванням питання з введення в експлуатацію системи для голосування “Рада”. Голова обласної Ради Сергій Свитко ознайомив присутніх із діяльністю обласної Ради у міжсесійний період і новими кадровими призначеннями в області.

Серед найважливіших рішень, які були ухвалені депутатами зі змінами і доповненнями можна назвати питання “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”. Відповідно до рішень передбачено надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України у сумі 1,96 млн.грн. Це по 30 тис.грн. для сімей загиблих та по 10 тис.грн. для поранених військовослужбовців.

Також збільшено обсяг видатків Департаменту охорони здоров’я та курортів на 6,9 млн.грн., зокрема: 400 тис.грн. – для придбання дизель-генератора Вінницькій обласній дитячій лікарні, 600 тис.грн. – для встановлення металопластикових вікон у Жмеринській ЦРЛ, 700 тис.грн. – для закупівлі медикаментів закладам охорони здоров’я (для лікування хворих на гепатити і онкозахворювання), тощо. На фінансування обласних програм у сфері житлового будівництва та енергоефективності буде спрямовано 3 млн.грн, для соціальних закладів (ремонти і утримання інтернатів) - 2,66 млн.грн. Передбачено 1,58 млн.грн. для надання субвенцій районам області і містам обласного значення на підвищення енергоефективності у комунальних закладах. Збільшено також обсяг обласного дорожнього фонду для капітального ремонту і реконструкції доріг у Вінницькій області на 1,97 млн.грн.

Крім того, депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, рішення “Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтних заказників “Караєцький” (60 га, ) та “Яришівська гора” (130,2 га) на території Рівненської сільської ради Мурованокуриловецького району. Обласною Радою було також ухвалено рішення про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Костик Н.О. Єдиним питанням, яке не набрало необхідної кількості голосів депутатів було питання №52 “Про призначення на посаду головного лікаря Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 Костенка І.М.”.

Наприкінці засідання сесії відбулося спілкування із вдовами загиблих українських військовослужбовців-вінничан, які попросили допомоги в отриманні житла. Їхні пропозиції і прохання були вислухані очільниками області. Вони будуть опрацьовані  та враховані при остаточному вирішенні цього важливого питання. 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2014 року, 18:27 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація