Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чергова 27 сесія обласної Ради 6 скликання розглянула 52 питання і ухвалила важливі рішення в інтересах територіальної громади області Роздрукувати

10 жовтня відбулось пленарне засідання чергової 27-ї сесії обласної Ради 6 скликання, на якому депутатами було розглянуто 52 питання порядку денного. З них одне питання було знято з розгляду, ще одне – депутатами не було підтримано.

Провів засідання голова обласної Ради Сергій Свитко. В роботі сесії взяли участь: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники районних рад та районних державних адміністрацій, високопосадовці області та представники громадськості Вінниччини.

Засідання було легітимним, оскільки зареєструвався 81 депутат обласної Ради. Було ухвалено рішення голосувати підняттям рук відкритим голосуванням, в зв’язку з доопрацюванням питання з введення в експлуатацію системи для голосування “Рада”. Голова обласної Ради Сергій Свитко ознайомив присутніх із діяльністю обласної Ради у міжсесійний період і новими кадровими призначеннями в області.

Серед найважливіших рішень, які були ухвалені депутатами зі змінами і доповненнями можна назвати питання “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”. Відповідно до рішень передбачено надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України у сумі 1,96 млн.грн. Це по 30 тис.грн. для сімей загиблих та по 10 тис.грн. для поранених військовослужбовців.

Також збільшено обсяг видатків Департаменту охорони здоров’я та курортів на 6,9 млн.грн., зокрема: 400 тис.грн. – для придбання дизель-генератора Вінницькій обласній дитячій лікарні, 600 тис.грн. – для встановлення металопластикових вікон у Жмеринській ЦРЛ, 700 тис.грн. – для закупівлі медикаментів закладам охорони здоров’я (для лікування хворих на гепатити і онкозахворювання), тощо. На фінансування обласних програм у сфері житлового будівництва та енергоефективності буде спрямовано 3 млн.грн, для соціальних закладів (ремонти і утримання інтернатів) - 2,66 млн.грн. Передбачено 1,58 млн.грн. для надання субвенцій районам області і містам обласного значення на підвищення енергоефективності у комунальних закладах. Збільшено також обсяг обласного дорожнього фонду для капітального ремонту і реконструкції доріг у Вінницькій області на 1,97 млн.грн.

Крім того, депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, рішення “Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтних заказників “Караєцький” (60 га, ) та “Яришівська гора” (130,2 га) на території Рівненської сільської ради Мурованокуриловецького району. Обласною Радою було також ухвалено рішення про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Костик Н.О. Єдиним питанням, яке не набрало необхідної кількості голосів депутатів було питання №52 “Про призначення на посаду головного лікаря Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 Костенка І.М.”.

Наприкінці засідання сесії відбулося спілкування із вдовами загиблих українських військовослужбовців-вінничан, які попросили допомоги в отриманні житла. Їхні пропозиції і прохання були вислухані очільниками області. Вони будуть опрацьовані  та враховані при остаточному вирішенні цього важливого питання. 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2014 року, 18:27 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація