Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чергова 34 сесія обласної Ради пройшла злагоджено і конструктивно Роздрукувати

20 березня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулось пленарне засідання чергової 34-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати розглянули і підтримали 30 проектів рішень порядку денного, що в кінцевому підсумку були схвалені усі без виключення.

Участь у засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради взяли голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступники голови облдержадміністрації, народний депутат України Юрій Македон, голови районних рад і райдержадміністрацій області, керівники структурних підрозділів ОДА, представники громадських організацій і політичних партій Вінниччини.

Перед початком засідання голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував вшанувати хвилиною мовчання військовослужбовців-вінничан та цивільних громадян, які загинули в зоні бойових дій на сході країни. Після відкриття пленарного засідання Сергій Свитко оголосив про кадрові зміни в області, зокрема, про призначення Президентом України Петром Порошенком головою Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. Депутатський корпус привітав із призначенням нового очільника виконавчої гілки влади в області. Також Сергій Свитко розповів про роботу керівництва обласної Ради в міжсесійний період.

В ході розгляду 30-ти питань порядку денного, депутати обласної Ради підтримали своїм голосуванням усі проекти рішень зі змінами і доповненнями. Першим питанням в порядку денному був звіт голови обласної Ради Сергія Свитка про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року. Також виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який закликав депутатський корпус підтримати в цілому звіт очільника обласної Ради, закликав усі гілки влади консолідуватись задля розвитку області та успішного вирішення проблем і загроз, перед якими постала країна, зокрема, громада краю.

Так, на сесії було ухвалено такі важливі рішення: “Про обмеження використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області”; “Про внесення змін до Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням 10 сесії  обласної Ради 6 скликання від 14 лютого  2012 року № 279”; “Про вивчення предметів духовно-морального спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах області”; “Про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області”, тощо.

Відповідно  до рішення депутатів “Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж міста Вінниці” загальна площа міста буде становити 11316,9740 га, із включенням в межі міста земель Вінницького району  загальною площею 4448,9740 га. В тому числі за рахунок земель Вінницько-Хутірської - 947,3 га, Стадницької - 332,3 га, Стрижавської - 1134,4 га, Якушинецької - 956,5 га, Агрономічної - 158,2 га, Бохоницької - 425,03 га, Луко-Мелешківської - 495,2 га., сільських рад Вінницького району. Відповідне звернення буде скеровано до Верховної Ради України для  внесення змін до розмірів території Вінницького району Вінницької області.

Депутатами також  ухвалено рішення про призначення керівників комунальних закладів  та   підприємств області, зокрема: Вінницького  обласного центру здоров’я – Васильчук Т.І., Жмеринської районної стоматологічної поліклініки - Гаврилюка В.В., Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторiю - Коваль О.Д., Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 - Сокура М.І., Шаргородської центральної районної лікарні - Чорного В.В.

Крім того, на пленарному засіданні також оголошено про зміни в складі міжфракційного об’єднання “Рівні можливості” в обласній Раді. Співголовами об’єднання визначено депутатів обласної Ради: Світлану Сулімову, Лесю Мороз, Валерія Рубана.

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 17:41 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація