18 травня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх), з використанням платформи ZOOM відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. 

Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного0.12 MB, 13.04.2021

Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомляться з виконанням обласних програм, дія яких завершилась у 2020 році, та внесуть технічні зміни до чинних. А також - актуалізують статути кількох комунальних підприємств соціального спрямування. 

Крім цього, на порядку денному - створення дорадчого органу, який стане інструментом ефективної взаємодії між громадами Вінниччини та молоддю.

- Обласна Рада створює дієву платформу для інтеграції студентства та молодих спеціалістів в різних галузях до участі в процесах розбудови регіону. На сесію виноситься питання про створення Координаційної ради з питань молодіжної політики при облраді, яке, переконаний, буде підтримано депутатським корпусом. Адже ми маємо показати молодим людям, що вони потрібні в рідній області, в громадах, де живуть, - прокоментував Вячеслав Соколовий.

Повернутись Створено: 13 квітня 2021 року, 17:36 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація