Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чергове засідання бюджетної комісії було тривалим, але результативним Роздрукувати

29 січня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради під головуванням Геннадія Мазура. На розгляд комісії було внесено 15 питань, серед яких внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік, 6 нових обласних програм, регламент обласної Ради 7 скликання, питання, що стосуються комунальної власності.

Найбільш жваво обговорювалось питання про внесення змін до обласного бюджету. Оскільки самі зміни є досить значними, включаючи як перерозподіл вивільнених коштів у обсязі понад 110 млн.грн від зменшення єдиного соціального внеску, формування бюджету розвитку у обсязі 56 млн.грн., ліквідацію проблемних питань, що пов’язані із фінансуванням професійно-технічної освіти та передачею надходжень екологічного податку до спеціального фонду обласного бюджету. Як зазначив голова комісії Г. Мазур, що по суті доведеться ще раз приймати обласний бюджет на 2016 рік.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола  Копачевський доповів про ключові параметри пропонованих змін до обласного бюджету. Зокрема, було відзначено, що у проекті рішення враховано пропозиції бюджетної комісії з максимального збільшення планових надходжень по податку на доходи фізичних осіб, що дасть змогу пропорційно збільшити і видаткову частину.

В рамках обговорення змін до обласного бюджету на 2016 рік директори департаментів на начальники управлінь облдержадміністрації, які представляють найбільші за обсягом видатків галузі обласного бюджету, коротко доповіли про стан фінансової забезпеченості підвідомчих закладів та про обсяги видатків в розрізі обласних програм.

На бюджетній комісії також було розглянуто 3 проекти обласних програм у сфері освіти. В рамках обговорення цих питань Геннадій Мазур акцентував увагу на необхідності підвищення ефективності використання коштів, виділених на фінансування обласних програм загалом та освітніх програм зокрема. Бюджетна комісія доручила Департаменту освіти і науки облдержадміністрації в подальшому, при розподілі асигнувань на освітні програми погоджувати цей розподіл із комісією.

Необхідно відзначити, що на комісії також було розглянуто і погоджено 2 питання, що стосуються підтримки учасників АТО від Вінницької області:  створення обласної комунальної установи „Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції” та зміни до обласної цільової програми підтримки учасників АТО.

Загалом, голова комісії Геннадій Мазур резюмував, що засідання комісії пройшло результативно. Усі ключові питання, що стосуються збільшення фінансування комунальних закладів області та прийняття обласних програм підтримані та внесені на розгляд сесії обласної Ради.  

 

Повернутись Створено: 1 лютого 2016 року, 12:12 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація