Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чергове засідання бюджетної комісії пройшло в конструктивному режимі Роздрукувати

27 липня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На порядок денний засідання було внесено 11 питань. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Першим питанням комісія розглянула проект рішення ,,Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підтримки законопроектів №5561 та №5562”. Депутатський запит стосується питання законодавчого врегулювання функціонування ринку вживаних імпортних автомобілів. За результатами розгляду комісія підтримала відповідний проект рішення та рекомендує голові обласної Ради внести його на розгляд чергової сесії.

Одним з ключових питань, яке було внесено на розгляд комісії стало погодження розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Цим розпорядженням, серед іншого, передбачається збільшення асигнувань по програмі ,,Власний дім”, зарахування до обласного бюджету 16,9 млн.грн. з державного бюджету на придбання агіографічного обладнання, виділення 2 млн.грн. для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО, які потребують покращення соціально-побутових умов за програмою «Доступне житло», передбачається 400 тис.грн. Вінницькій обласній бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва для забезпечення комплектування бібліотечного фонду.

Також комісія підтримала ще один депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Геннадія Мазура до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо розробки проекту рішення сесії про встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів. Вирішення порушеного у депутатському запиті питання має важливе значення в частині підвищення доходів місцевих бюджетів області.

Окрім цього, комісія розглянула 5 питань у сфері управління комунальною власністю. Зокрема, погодила змінений фінансовий план на 2017 рік комунальному підприємству ,,Обласна спеціалізована аптека №1”, заслухала звіт про перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності комунальним підприємством ,,Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК ,,Облагростандарт”.

Повернутись Створено: 27 липня 2017 року, 16:25 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація