Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чергове засідання бюджетної комісії пройшло в конструктивному режимі Роздрукувати

27 липня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На порядок денний засідання було внесено 11 питань. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Першим питанням комісія розглянула проект рішення ,,Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підтримки законопроектів №5561 та №5562”. Депутатський запит стосується питання законодавчого врегулювання функціонування ринку вживаних імпортних автомобілів. За результатами розгляду комісія підтримала відповідний проект рішення та рекомендує голові обласної Ради внести його на розгляд чергової сесії.

Одним з ключових питань, яке було внесено на розгляд комісії стало погодження розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Цим розпорядженням, серед іншого, передбачається збільшення асигнувань по програмі ,,Власний дім”, зарахування до обласного бюджету 16,9 млн.грн. з державного бюджету на придбання агіографічного обладнання, виділення 2 млн.грн. для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО, які потребують покращення соціально-побутових умов за програмою «Доступне житло», передбачається 400 тис.грн. Вінницькій обласній бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва для забезпечення комплектування бібліотечного фонду.

Також комісія підтримала ще один депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Геннадія Мазура до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо розробки проекту рішення сесії про встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів. Вирішення порушеного у депутатському запиті питання має важливе значення в частині підвищення доходів місцевих бюджетів області.

Окрім цього, комісія розглянула 5 питань у сфері управління комунальною власністю. Зокрема, погодила змінений фінансовий план на 2017 рік комунальному підприємству ,,Обласна спеціалізована аптека №1”, заслухала звіт про перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності комунальним підприємством ,,Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК ,,Облагростандарт”.

Повернутись Створено: 27 липня 2017 року, 16:25 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація