Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Черговий лазне-пральний комплекс з Вінниччини передали бійцям на передову Роздрукувати

У рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передано бійцям не передову черговий лазне-пральний комплекс. До його виготовлення доклали зусилля три громади Вінниччини – Лука-Мелешківська, Турбівська та Іванівська.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський побували в Лука-Мелешківській сільській громаді, поспілкувалися з головами громад та оглянули лазню перед її відправленням військовим.

– Це вже третій десяток лазень, які передаються нашим захисникам. Пріоритет номер один для всієї нашої команди, для місцевого самоврядування, для Штабу – підтримка Збройних Сил України та створення належних умов для наших військових. На цьому постійно наголошує і керівник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Ця лазня створена зусиллями трьох громад. Голови Лука-Мелешківської, Турбівської та Іванівської громад власноруч виконували роботи. Долучалися також волонтери. Жодної бюджетної гривні, все – коштом небайдужим людей. Дякую громадам за внесок у підтримку ЗСУ.

При виготовленні лазні враховувалися запити та побажання військових. Вона – автономна. Має, крім душів, дві пральні машини, сушку, ємність на дві тонни води та бойлери по 100 літрів. За день лазнею можуть скористатися до 100 людей.

– Це суттєво поліпшить умови перебування бійців на передовій. Хлопці мають відчувати нашу підтримку – підтримку тилу. І команда МКГШ робить усе, щоб така підтримка була, – сказав секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. – У роботі зараз – близько шести лазне-пральних комплексів. Крім того, ми також закупили «сухі душі», які в теплу пору року дають можливість нашим захисникам, які знаходяться в окопах, підтримувати гігієну.

За словами Турбівського селищного голови Ігоря Соця, лазню відправлять на Харківський напрямок.

– Робота над лазнею тривала близько трьох місяців. Ми з колегами вирішили зробити її своїми руками – спеціально хлопцям під замовлення. Впевнений, що на цьому не зупинимося. Долучимо інші громади, щоб пришвидшити процес, – сказав він.

Лука-Мелешківський сільський голова Богдан Августович зазначив, що загальна вартість лазні склала близько пів мільйона гривень.

– Ми працювали винятково в позаробочий час, коли була вільна хвилина. Потрібні були й фінанси, й матеріали. Тому заручалися допомогою небайдужих громадян, підприємств і, звичайно, розраховували на власні сили, – сказав Богдан Августович.

У Луці-Мелешківській голова обласної Ради Вячеслав Соколовий також поспілкувався з місцевим волонтером Михайлом Гульком, який з перших днів повномасштабної війни допомагає українським воїнам. Він – керівник волонтерського центру, де, зокрема, сушать, заготовляють та відправляють на передову харчову продукцію, шиють ноші, плащі, стропи та інше.

Повернутись Створено: 20 червня 2024 року, 10:37

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація