Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Черговий вантаж з дитячим харчуванням отримав депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов, який є засновником Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», розпочинає черговий «марафон добра». 

1 та 2 серпня з 9 до 17 год. у приміщення колишньої школи №9 м. Вінниці, що на вул. Нансена, 2 (вхід з пр. Коцюбинського) видаватиметься допомога вінничанам у вигляді пакунків з дитячим харчування німецького виробника Hipp.

– В черговий раз ми отримали вантаж дитячого харчування – це 17 тонн якісної продукції фірми Hірр, – пише у своєму профілі Facebook Андрій Ковальов. – Саме зараз ми відкриваємо реєстрацію на отримання допомоги. Інформація та реєстраційна форма доступна на сторінках у Facebook та за розділами благодійної організації «Вінниця - комфортне та безпечне місто». Допомогу можуть отримати багатодітні, малозабезпечені сім'ї, а також родини, які виховують дітей з інвалідністю. Цього року вже більше 3000 жителів Вінниці та Вінницького району, котрі мають статус малозахищених, отримали подібну допомогою.

– Ми розуміємо необхідність підтримувати різні категорії населення: малозабезпечених, багатодітні сім’ї, родини, які виховують дітей з інвалідністю та батьків-одинаків, – продовжує Андрій Ковальов. – Цього разу допомогу отримують саме такі сім’ї.

Для отримання допомоги благодійники підготували Google-форму, в якій необхідно зареєструватися. Вся допомога буде цільовою і розподілена між зареєстрованими вінничанами.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 11:08
Оновлено: 31 липня 2018 року, 11:10
Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація