Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Черговий вантаж з дитячим харчуванням отримав депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов, який є засновником Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», розпочинає черговий «марафон добра». 

1 та 2 серпня з 9 до 17 год. у приміщення колишньої школи №9 м. Вінниці, що на вул. Нансена, 2 (вхід з пр. Коцюбинського) видаватиметься допомога вінничанам у вигляді пакунків з дитячим харчування німецького виробника Hipp.

– В черговий раз ми отримали вантаж дитячого харчування – це 17 тонн якісної продукції фірми Hірр, – пише у своєму профілі Facebook Андрій Ковальов. – Саме зараз ми відкриваємо реєстрацію на отримання допомоги. Інформація та реєстраційна форма доступна на сторінках у Facebook та за розділами благодійної організації «Вінниця - комфортне та безпечне місто». Допомогу можуть отримати багатодітні, малозабезпечені сім'ї, а також родини, які виховують дітей з інвалідністю. Цього року вже більше 3000 жителів Вінниці та Вінницького району, котрі мають статус малозахищених, отримали подібну допомогою.

– Ми розуміємо необхідність підтримувати різні категорії населення: малозабезпечених, багатодітні сім’ї, родини, які виховують дітей з інвалідністю та батьків-одинаків, – продовжує Андрій Ковальов. – Цього разу допомогу отримують саме такі сім’ї.

Для отримання допомоги благодійники підготували Google-форму, в якій необхідно зареєструватися. Вся допомога буде цільовою і розподілена між зареєстрованими вінничанами.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 11:08
Оновлено: 31 липня 2018 року, 11:10
Переглядів: 506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація