Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Черговий вантаж з дитячим харчуванням отримав депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов, який є засновником Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», розпочинає черговий «марафон добра». 

1 та 2 серпня з 9 до 17 год. у приміщення колишньої школи №9 м. Вінниці, що на вул. Нансена, 2 (вхід з пр. Коцюбинського) видаватиметься допомога вінничанам у вигляді пакунків з дитячим харчування німецького виробника Hipp.

– В черговий раз ми отримали вантаж дитячого харчування – це 17 тонн якісної продукції фірми Hірр, – пише у своєму профілі Facebook Андрій Ковальов. – Саме зараз ми відкриваємо реєстрацію на отримання допомоги. Інформація та реєстраційна форма доступна на сторінках у Facebook та за розділами благодійної організації «Вінниця - комфортне та безпечне місто». Допомогу можуть отримати багатодітні, малозабезпечені сім'ї, а також родини, які виховують дітей з інвалідністю. Цього року вже більше 3000 жителів Вінниці та Вінницького району, котрі мають статус малозахищених, отримали подібну допомогою.

– Ми розуміємо необхідність підтримувати різні категорії населення: малозабезпечених, багатодітні сім’ї, родини, які виховують дітей з інвалідністю та батьків-одинаків, – продовжує Андрій Ковальов. – Цього разу допомогу отримують саме такі сім’ї.

Для отримання допомоги благодійники підготували Google-форму, в якій необхідно зареєструватися. Вся допомога буде цільовою і розподілена між зареєстрованими вінничанами.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 11:08
Оновлено: 31 липня 2018 року, 11:10
Переглядів: 542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація