Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чернівецький район: можливості і потенціал існують, але потрібно більше працювати Роздрукувати

10 жовтня звітував про стан справ у районі голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. На звітній нараді були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан із заступниками та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Обласне керівництво назвало неефективною, за підсумками трьох кварталів поточного року, роботу в напрямі будівництва помешкань за програмою «Доступне жило». Хоча наявні всі дозвільні документи, справа з місця майже не зрушила.

Питання виникли і з приводу реконструкції фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами керівника профільного медичного управління в районі варто розглянути можливість закриття тих, які обслуговують невелику кількість осіб.

– Доцільніше придбати транспорт для медиків. Але питання про закриття фельдшерсько-акушерських пунктів приймає районна влада, – сказала Лідія Діденко.

Критикували район і за недостатній розмір заробітної плати, низьку врожайність, вартість соціальних угод, нерозвинену галузь тваринництва і відсутність проекту з благоустрою центральної площі міста.

– Ми всі розуміємо проблеми Чернівецького району, але потрібно більше працювати. Адже потенціал у керівництва однозначно існує, – резюмував заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:30 Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація