Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Чернівецький район: можливості і потенціал існують, але потрібно більше працювати Роздрукувати

10 жовтня звітував про стан справ у районі голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. На звітній нараді були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан із заступниками та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Обласне керівництво назвало неефективною, за підсумками трьох кварталів поточного року, роботу в напрямі будівництва помешкань за програмою «Доступне жило». Хоча наявні всі дозвільні документи, справа з місця майже не зрушила.

Питання виникли і з приводу реконструкції фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами керівника профільного медичного управління в районі варто розглянути можливість закриття тих, які обслуговують невелику кількість осіб.

– Доцільніше придбати транспорт для медиків. Але питання про закриття фельдшерсько-акушерських пунктів приймає районна влада, – сказала Лідія Діденко.

Критикували район і за недостатній розмір заробітної плати, низьку врожайність, вартість соціальних угод, нерозвинену галузь тваринництва і відсутність проекту з благоустрою центральної площі міста.

– Ми всі розуміємо проблеми Чернівецького району, але потрібно більше працювати. Адже потенціал у керівництва однозначно існує, – резюмував заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:30 Переглядів: 653

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація