Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чернівецький район: можливості і потенціал існують, але потрібно більше працювати Роздрукувати

10 жовтня звітував про стан справ у районі голова Чернівецької райдержадміністрації Валерій Яцко. На звітній нараді були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан із заступниками та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Обласне керівництво назвало неефективною, за підсумками трьох кварталів поточного року, роботу в напрямі будівництва помешкань за програмою «Доступне жило». Хоча наявні всі дозвільні документи, справа з місця майже не зрушила.

Питання виникли і з приводу реконструкції фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами керівника профільного медичного управління в районі варто розглянути можливість закриття тих, які обслуговують невелику кількість осіб.

– Доцільніше придбати транспорт для медиків. Але питання про закриття фельдшерсько-акушерських пунктів приймає районна влада, – сказала Лідія Діденко.

Критикували район і за недостатній розмір заробітної плати, низьку врожайність, вартість соціальних угод, нерозвинену галузь тваринництва і відсутність проекту з благоустрою центральної площі міста.

– Ми всі розуміємо проблеми Чернівецького району, але потрібно більше працювати. Адже потенціал у керівництва однозначно існує, – резюмував заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:30 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація