Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чеська делегація привезла підручники для Миколаївської школи Роздрукувати

20 травня Україна святкує День Європи.  До Вінниці приїхали  посли 14 країн Європейського  Союзу. Перед початком урочистостей відбулась

офіційної зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови Вінницької облдержадміністрації  Валерія Коровія з представниками Ліберецького краю Чеської Республіки.

У зустрічі також взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталя Заболотна.

Чеську делегацію представляли заступник гетьмана, директор Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики, голова делегації Їтка Вольфова, директор Департаменту освіти, молоді, зайнятості, фізичної культури і спорту Петр Тульпа, проектний менеджер «KNL a.s.» (обласна Ліберецька лікарня) Йосеф Ядрни  та асистент відділу преси та зв'язків із громадськістю Вєра Їранкова.

Сторони обговорили питання щодо передачі медичного обладнання Ліберецькою клінічною лікарнею Вінницькій області. Торкнулись ситуації наволоко організації візиту 30 дітей з Вінниччини, батьки яких загинули в ході проведення антитерористичної операції на Сході України для їхнього оздоровлення та відпочинку у Ліберецькому краї. Підняли питання підписання договору між Вінницьким та Ліберецьким зоопарком. А також обговорили можливі напрямки налагодження співробітництва між Вінницькою областю та Ліберецьким краєм.

Голова делегації пані Їтка Вольфова повідомила, що табір для дітей вже готовий, програма складена.

- Я сподіваюсь, що вашим дітям у нас дуже сподобається,  – сказала вона. – Також  впевнена у розширені нашого співробітництва у сфері туризму та охорони навколишнього середовища.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив гостей з роботою найвищого самоврядного органу області.

- Вірю, що цей візит принесе конкретні результати та стане кроком до нашої співпраці, - сказав Анатолій Дмитрович.

Чеська делегація повідомила, що привезли для школи села Миколаївка Козятинського району підручники з чеської мови та подарунки для вивчення культури та традицій Люберецького краю. Нагадаємо, що у селі Миколаївка діє культурно-освітнє товариство «Голендерські чехи». В школі створено музей історії та побуту чеського народу, функціонує кабінет чеської мови, бібліотека чеської літератури. Товариство систематично отримує періодичні видання з Чехії, підтримує тісні зв’язки зі своєю історичною Батьківщиною. Сьогодні у с. Миколаївка Козятинського району проживає більше 100 чоловік чеської національності.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2017 року, 10:19 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація