Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чеська делегація привезла підручники для Миколаївської школи Роздрукувати

20 травня Україна святкує День Європи.  До Вінниці приїхали  посли 14 країн Європейського  Союзу. Перед початком урочистостей відбулась

офіційної зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови Вінницької облдержадміністрації  Валерія Коровія з представниками Ліберецького краю Чеської Республіки.

У зустрічі також взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталя Заболотна.

Чеську делегацію представляли заступник гетьмана, директор Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики, голова делегації Їтка Вольфова, директор Департаменту освіти, молоді, зайнятості, фізичної культури і спорту Петр Тульпа, проектний менеджер «KNL a.s.» (обласна Ліберецька лікарня) Йосеф Ядрни  та асистент відділу преси та зв'язків із громадськістю Вєра Їранкова.

Сторони обговорили питання щодо передачі медичного обладнання Ліберецькою клінічною лікарнею Вінницькій області. Торкнулись ситуації наволоко організації візиту 30 дітей з Вінниччини, батьки яких загинули в ході проведення антитерористичної операції на Сході України для їхнього оздоровлення та відпочинку у Ліберецькому краї. Підняли питання підписання договору між Вінницьким та Ліберецьким зоопарком. А також обговорили можливі напрямки налагодження співробітництва між Вінницькою областю та Ліберецьким краєм.

Голова делегації пані Їтка Вольфова повідомила, що табір для дітей вже готовий, програма складена.

- Я сподіваюсь, що вашим дітям у нас дуже сподобається,  – сказала вона. – Також  впевнена у розширені нашого співробітництва у сфері туризму та охорони навколишнього середовища.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив гостей з роботою найвищого самоврядного органу області.

- Вірю, що цей візит принесе конкретні результати та стане кроком до нашої співпраці, - сказав Анатолій Дмитрович.

Чеська делегація повідомила, що привезли для школи села Миколаївка Козятинського району підручники з чеської мови та подарунки для вивчення культури та традицій Люберецького краю. Нагадаємо, що у селі Миколаївка діє культурно-освітнє товариство «Голендерські чехи». В школі створено музей історії та побуту чеського народу, функціонує кабінет чеської мови, бібліотека чеської літератури. Товариство систематично отримує періодичні видання з Чехії, підтримує тісні зв’язки зі своєю історичною Батьківщиною. Сьогодні у с. Миколаївка Козятинського району проживає більше 100 чоловік чеської національності.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2017 року, 10:19 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація