Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Чеська делегація святкує День Європи разом з вінничанами Роздрукувати

На запрошення керівників області, у рамках відзначення Дня Європи у Вінниці, до регіону прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки.

Сьогодні в рамках відзначення Дня Європи відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки, зокрема,  заступником гетьмана Ліберецького краю, директором департаменту молоді, спорту та зайнятості Петером Тулпа та членом регіональної ради,  директором департаменту сільського господарства, навколишнього середовища та розвитку сільських територій Іржі Леффельманном.

Українську сторону також представляли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдеражмдміністтрації Микола Копачевського та генеральний директор комунального підприємства «Вінагроліс» Анатолій Іванець.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав гостей із святом та подякував за візит до Вінниці.

Про соціально-економічну ситуацію та досягнення Вінниччини розповів голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– За останні кілька років значно змінилася географія експорту з Вінниччини, переорієнтувавшись з ринків Російської Федерації на Індію, Китай, Польщу та  інші країни Європейського Союзу. Помітними є зміни і безпосередньо у розвитку міста Вінниці, Вінницької області та держави загалом, – розповів Валерій Вікторович. – Ми відновили економічне зростання, значно покращили споживчі настрої. Вінниччина сьогодні – один із економічних лідерів держави. Так, зростання промисловості складає +12 %, це другий результат в Україні, аграрний бізнес зріс на16 % – це беззаперечне лідерство, будівництва + 57%, інвестиції в основний капітал +38%. Це найкращий показник в Україні. В нас досить серйозні інвестиції в промисловість і, по суті, формується новий ринок праці.

Також подякували чеським партнерам за  оздоровлення дітей з Вінниччини,батьки яких загинули або були поранені в бойових діях на Сході України.

Заступник гетьмана Ліберецького краю Петер Тулпа ,у свою чергу, відзначив, що успіхи  України загалом і Вінницької області зокрема є дуже помітними. Відтак позитивно оцінив прагнення українців до змін та поступу.

 – Ви йдете в напрямку Європи і починаєте втілювати нові реформи просто дивовижними темпами. Це стосується і ремонту доріг і транспорту і сільського господарства. Впевнений, що Україну чекає велике майбутнє, – наголосив Петер Тулпа.

Директор департаменту сільського господарства, навколишнього середовища та розвитку сільських територій Ліберецького краю Іржі Леффельман висловив своє позитивне враження від побаченого на Вінниччині.

 – Для втілення реформ необхідний достатній фінансовий ресурс, тож зростання української економіки, що спостерігається нині, є хорошою базою для реалізації глибинних перетворень, – сказав пан Іржі Леффельман.

На завершення зустрічі члени делегації Ліберецького краю запевнили, що чеська сторона готова поділитися  власним досвідом з українськими партнерами та надавати всебічну підтримку у всіх  ініціативах та починаннях.

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 16:11 Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація