Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Чеська делегація святкує День Незалежності України разом з вінничанами Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, а також керівники департаментів та управлінь ОДА зустрілися із офіційною делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки. До складу делегації ввійшли гетьман Ліберецького краю Чеської Республіки Мартін Пута, дружина гетьмана Сильвія Пута, статутний заступник гетьмана, керівник Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики Їтка Вольфова, член обласної ради, керівник Департаменту економічного і регіонального розвитку, європейських проектів і планування Радка Лоучкова Котасова та керівник канцелярії гетьмана Йозеф Хіле.

Візит делегації до Вінниці відбувся в рамках відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

– Для кожної країни День Незалежності є найголовнішим державним святом, – зауважив Анатолій Олійник у своєму виступі. – На жаль, Україні доводиться платити найбільшу ціну за свободу та незалежність, адже багато років ми не мали своєї держави. Те, що ви приїхали до нас на святкування Дня Незалежності нашої країни, для нас є честю, за що ми вам дякуємо. Вінниччина має досить велику історію співпраці зі Свєнтокшиським воєводством, наступного року ми будемо з ними святкувати 60 річницю співпраці. Крім цього, наступного року виповнюється 10 років співпраці з Лодзинським воєводством Республіки Польща, а також Ясським повітом Румунії. Але за такий короткий період співпраці з Ліберецьким краєм Чеської Республіки також зроблено досить потужні кроки, які вселяють великий оптимізм.

Анатолій Олійник також подякував за прийом 30 дітей з Вінниччини, батьки яких загинули в ході проведення антитерористичної операції на Сході України. Під час візиту діти пройшли курс оздоровлення та відпочинку у Ліберецькому краї.

Мартін Пута, в свою чергу сказав, що в цій непростій ситуації, яку проходить сьогодні Україна, вважає за обов’язок приїхати до Вінниці і провести це свято разом.

Статутний заступник гетьмана, керівник Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики Їтка Вольфова зауважила, що подібні зустрічі є новим досвідом.

– Коли ми проїжджаємо по Вінницькій області, то дійсно видно, що Вінниччина є лідером в усіх розуміннях, – наголосила пані Їтка Вольфова. – Ми також пройшли шлях децентралізації і, якщо правильно підійти до її реалізації, то це дуже хороший і правильний напрям.

Після офіційної зустрічі члени чеської делегації із керівництвом області також взяли участь в урочистому піднятті Прапора України та покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку «Пам’яті небесної сотні на Героїв АТО». Також вони приєднаються до Х обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» та до урочистих заходів з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 11:41 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація