Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Чеська делегація святкує День Незалежності України разом з вінничанами Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, а також керівники департаментів та управлінь ОДА зустрілися із офіційною делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки. До складу делегації ввійшли гетьман Ліберецького краю Чеської Республіки Мартін Пута, дружина гетьмана Сильвія Пута, статутний заступник гетьмана, керівник Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики Їтка Вольфова, член обласної ради, керівник Департаменту економічного і регіонального розвитку, європейських проектів і планування Радка Лоучкова Котасова та керівник канцелярії гетьмана Йозеф Хіле.

Візит делегації до Вінниці відбувся в рамках відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

– Для кожної країни День Незалежності є найголовнішим державним святом, – зауважив Анатолій Олійник у своєму виступі. – На жаль, Україні доводиться платити найбільшу ціну за свободу та незалежність, адже багато років ми не мали своєї держави. Те, що ви приїхали до нас на святкування Дня Незалежності нашої країни, для нас є честю, за що ми вам дякуємо. Вінниччина має досить велику історію співпраці зі Свєнтокшиським воєводством, наступного року ми будемо з ними святкувати 60 річницю співпраці. Крім цього, наступного року виповнюється 10 років співпраці з Лодзинським воєводством Республіки Польща, а також Ясським повітом Румунії. Але за такий короткий період співпраці з Ліберецьким краєм Чеської Республіки також зроблено досить потужні кроки, які вселяють великий оптимізм.

Анатолій Олійник також подякував за прийом 30 дітей з Вінниччини, батьки яких загинули в ході проведення антитерористичної операції на Сході України. Під час візиту діти пройшли курс оздоровлення та відпочинку у Ліберецькому краї.

Мартін Пута, в свою чергу сказав, що в цій непростій ситуації, яку проходить сьогодні Україна, вважає за обов’язок приїхати до Вінниці і провести це свято разом.

Статутний заступник гетьмана, керівник Департаменту економіки, управління нерухомістю та інформатики Їтка Вольфова зауважила, що подібні зустрічі є новим досвідом.

– Коли ми проїжджаємо по Вінницькій області, то дійсно видно, що Вінниччина є лідером в усіх розуміннях, – наголосила пані Їтка Вольфова. – Ми також пройшли шлях децентралізації і, якщо правильно підійти до її реалізації, то це дуже хороший і правильний напрям.

Після офіційної зустрічі члени чеської делегації із керівництвом області також взяли участь в урочистому піднятті Прапора України та покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку «Пам’яті небесної сотні на Героїв АТО». Також вони приєднаються до Х обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» та до урочистих заходів з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 11:41 Переглядів: 639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація