Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Чеська делегація втретє приїхала у Вінницю для святкування Дня Незалежності Роздрукувати

В рамках відзначення 27-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки, у складі гетьмана Ліберецького краю Мартіна Пута, заступника гетьмана Марека Пітер, керівника апарату Ліберецького краю Рене Хавліка та  директора адміністративного Департаменту Їржі Немеця.

Українську сторону зустрічі представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив гостей з розвитком Вінницької області, розповів про ріст економіки, хід реформи децентралізації та медичну, освітню та фінансову реформи. Він зазначив, що у найскладніший час була підписана низка угод з Ліберцьким краєм про взаємоспівробітництво.

– Багато хто боявся їхати в Україну через події на Сході нашої держави, але ви простягнули свою руки дружби, – зазначив Валерій Коровій. – Щиро дякую усьому чеському народу у вашій особі за підтримку Вінниччини.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму вітальному слові подякував Мартіну Путі за прийом вінницької делегації восени минулого року. В рамках візиту делегація Вінницької області зустрілася зі старостами міст і сіл Ліберецького краю, щоби поспілкуватися на тему децентралізації, яка у Чехії триває з 2002 року.

– Усі зустрічі і дискусії були конструктивними і стали необхідним досвідом для наших громад, – зазначив Анатолій Дмитрович. – Обговорення проблем між старостами Вінницької області та Ліберецького краю були корисні обом сторонам, адже усі місцеві питання мають вирішуватися силами громад.

Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута сказав, що готовий поділитися досвідом, який пройшла Чехія у процесі реформ. Також висловив слова підтримки українському народові на шляху впровадження реформ.

– Я вже третій рік поспіль приїжджаю на Вінниччину для святкування разом з вами найбільшого свята кожної країни – Дня Незалежності, – зазначив Мартін Пута. – І добре видно усі ті позитивні зміни, які відбуваються в Україні та у вашій області. Оскільки наші реформи тривають 16 років, то нам є чим поділитися з вами, а особливо застерегти від тих помилок, які робили ми на своєму шляху реформ. Ваша дорога вірна і бажаємо, щоб вона була успішною.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:02 Переглядів: 332

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація