Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Чеська делегація втретє приїхала у Вінницю для святкування Дня Незалежності Роздрукувати

В рамках відзначення 27-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки, у складі гетьмана Ліберецького краю Мартіна Пута, заступника гетьмана Марека Пітер, керівника апарату Ліберецького краю Рене Хавліка та  директора адміністративного Департаменту Їржі Немеця.

Українську сторону зустрічі представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив гостей з розвитком Вінницької області, розповів про ріст економіки, хід реформи децентралізації та медичну, освітню та фінансову реформи. Він зазначив, що у найскладніший час була підписана низка угод з Ліберцьким краєм про взаємоспівробітництво.

– Багато хто боявся їхати в Україну через події на Сході нашої держави, але ви простягнули свою руки дружби, – зазначив Валерій Коровій. – Щиро дякую усьому чеському народу у вашій особі за підтримку Вінниччини.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму вітальному слові подякував Мартіну Путі за прийом вінницької делегації восени минулого року. В рамках візиту делегація Вінницької області зустрілася зі старостами міст і сіл Ліберецького краю, щоби поспілкуватися на тему децентралізації, яка у Чехії триває з 2002 року.

– Усі зустрічі і дискусії були конструктивними і стали необхідним досвідом для наших громад, – зазначив Анатолій Дмитрович. – Обговорення проблем між старостами Вінницької області та Ліберецького краю були корисні обом сторонам, адже усі місцеві питання мають вирішуватися силами громад.

Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута сказав, що готовий поділитися досвідом, який пройшла Чехія у процесі реформ. Також висловив слова підтримки українському народові на шляху впровадження реформ.

– Я вже третій рік поспіль приїжджаю на Вінниччину для святкування разом з вами найбільшого свята кожної країни – Дня Незалежності, – зазначив Мартін Пута. – І добре видно усі ті позитивні зміни, які відбуваються в Україні та у вашій області. Оскільки наші реформи тривають 16 років, то нам є чим поділитися з вами, а особливо застерегти від тих помилок, які робили ми на своєму шляху реформ. Ваша дорога вірна і бажаємо, щоб вона була успішною.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:02 Переглядів: 309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація