Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Четверта влада Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Без участі ЗМІ обласні проекти не мали б успіху»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що успішне просування проектів щодо реформування місцевого самоврядування, формування стратегії регіонального розвитку до 2020 року, активізації міжрегіональної й міжнародної співпраці на Вінниччині великою мірою залежить від засобів масової інформації. На цьому С.Татусяк наголосив під час прес-конференції із представниками обласних та районних друкованих й електронних ЗМІ 29 листопада.

Прес-конференція була присвячена темі «Рік роботи обласної Ради: підсумки діяльності та завдання на перспективу». В ході розмови із журналістами Сергій Татусяк прозвітував про роботу депутатського корпусу, наголосив на досягненнях та недоліках, окреслив план роботи облради на перспективу.
Зокрема, голова зупинився на аналізі тих напрямів роботи, які він декларував при обранні його на посаду очільника депутатів області. Це – відсутність політики у прийнятті рішень; соціальний захист жителів Вінницької області; боротьба із корупцією; ефективна бюджетна політика і реформування місцевого самоврядування.
Сергій Татусяк вважає, що останній напрям роботи, а також євроінтеграційна діяльність обласної Ради не мала б успіху, якби не тісна співпраця зі ЗМІ.
– Я дякую вам, що ми разом рухаємо наші проекти, що у нас є взаєморозуміння, взаємопідтримка і усвідомлення, для чого ми це робимо, – звернувся голова облради до журналістів.
Він зауважив, що ці проекти об’єднують владу і ЗМІ, оскільки спрямовані на покращення добробуту вінничан і розвиток регіону, а це не може бути байдуже нікому.
Сергій Татусяк вважає, що влада, як представницька, так і виконавча, зобов’язана реагувати на зауваження та пропозиції мас-медіа.
– Критикуйте, будьте вимогливими до влади. Я зі свого боку також іду до преси. Іноді нав’язуюся. Але мені потрібне таке спілкування, з якого я отримує новий імпульс, «повітря» для подальшої, більш ефективної роботи, – поділився спікер.
Наостанок Сергій Пилипович порекомендував журналістам районних ЗМІ за такими ж принципами працювати із районною владою.

 

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1220

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація