Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ЧИСТА ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ Роздрукувати

27 серпня п.р. відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців щорічного обласного  конкурсу серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів, і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

Конкурс проводився відповідно до розпорядження голови обласної Ради  від 12 липня 2013 року № 156 Про щорічний обласний  конкурс серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

 

Метою конкурсу є долучення місцевих громад до  організації роботи із забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів,  і джерел, що мають історичне значення та підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

На конкурсний відбір було подано 29 проектів із 13 районів та 1 міста обласного значення.

Завдяки реалізації конкурсних проектів в територіальних громадах області буде очищено 307 криниць та 12 джерел, що мають історичне значення.

На ці заходи в обласному бюджеті передбачено 150 тис.грн. Основною умовою участі у конкурсі є співфінансування в межах до 50 % від вартості запланованих робіт з районного, міського міста обласного, районного значення, селищного, сільського бюджету.

Повернутись Створено: 28 серпня 2013 року, 12:42 Переглядів: 1658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація