Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

ЧИСТА ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ Роздрукувати

27 серпня п.р. відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців щорічного обласного  конкурсу серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів, і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

Конкурс проводився відповідно до розпорядження голови обласної Ради  від 12 липня 2013 року № 156 Про щорічний обласний  конкурс серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

 

Метою конкурсу є долучення місцевих громад до  організації роботи із забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів,  і джерел, що мають історичне значення та підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

На конкурсний відбір було подано 29 проектів із 13 районів та 1 міста обласного значення.

Завдяки реалізації конкурсних проектів в територіальних громадах області буде очищено 307 криниць та 12 джерел, що мають історичне значення.

На ці заходи в обласному бюджеті передбачено 150 тис.грн. Основною умовою участі у конкурсі є співфінансування в межах до 50 % від вартості запланованих робіт з районного, міського міста обласного, районного значення, селищного, сільського бюджету.

Повернутись Створено: 28 серпня 2013 року, 12:42 Переглядів: 2012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація