Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

ЧИСТА ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ Роздрукувати

27 серпня п.р. відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців щорічного обласного  конкурсу серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів, і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

Конкурс проводився відповідно до розпорядження голови обласної Ради  від 12 липня 2013 року № 156 Про щорічний обласний  конкурс серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

 

Метою конкурсу є долучення місцевих громад до  організації роботи із забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів,  і джерел, що мають історичне значення та підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

На конкурсний відбір було подано 29 проектів із 13 районів та 1 міста обласного значення.

Завдяки реалізації конкурсних проектів в територіальних громадах області буде очищено 307 криниць та 12 джерел, що мають історичне значення.

На ці заходи в обласному бюджеті передбачено 150 тис.грн. Основною умовою участі у конкурсі є співфінансування в межах до 50 % від вартості запланованих робіт з районного, міського міста обласного, районного значення, селищного, сільського бюджету.

Повернутись Створено: 28 серпня 2013 року, 12:42 Переглядів: 1723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація