Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Члени клубу ОТГ обговорили план діяльності на 2018 рік Роздрукувати

24 січня під керівництвом голови обласної Ради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника відбувся форум «Засідання клубу ОТГ. Планування діяльності на 2018 рік». Ініціаторами проведення цього заходу стали Асоціація органів місцевого самоврядування Вінницької області та Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, керівники департаментів облдержадміністрації, а також голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

Основною метою форуму було напрацювання пропозицій та зауважень щодо  реформи місцевого самоврядування на Вінниччині і визначення пріоритетів та планування заходів на 2018 рік.

– Сьогодні маємо можливість обмінятися думками та отримати зворотній зв’язок щодо підсумків роботи у 2017 році з різних напрямів, – сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. – Обміняємося думками, пропозиціями та ідеями стосовно діяльності територіальних громад в рамках Асоціації органів місцевого самоврядування.

Під час засідання учасники форуму переглянули відеофільм про досягнення Калинівської, Якушинецької, Северинівської та Томашпільської громад.

Виступив також голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Головним чинником, який дав змогу запрацювати механізму щодо впровадження децентралізації та об’єднати територіальні громади, – внесення змін до бюджетного кодексу, – сказав Валерій Коровій. – Таким чином, саме фінансові ресурси стали рушійною силою, що дала можливість впливати на ситуацію з наповнення місцевих бюджетів. Натомість залишається значна частина нормативно-правових документів, які є застарілими і не відповідають сучасним тенденціям розвитку. Загалом 2018 рік – це рік конкретних викликів і конкретних справ.

На зібранні виступив народний депутат України Сергій Кудлаєнко. За його словами, процеси децентралізації у 2018 році будуть продовжуватися, адже готується низка законопроектів, які посилять роль місцевого самоврядування у напрямі регіонального розвитку та демократії на місцях.

В ході засідання позитивним досвідом діяльності об’єднаних громад поділилися голова Томашпільської, Барської та Дашівської ОТГ Іллінецького району.

Про головні напрями секторальних реформ у сфері адміністративних послуг, фінансів, просторового планування, соціального захисту, освіти та інвестицій поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації. 

Фахівці Програми Ukraine Invest у Вінницькому регіоні розповіли про шляхи покращення інвестиційної привабливості та залучення коштів на розвиток територій.

Повернутись Створено: 24 січня 2018 року, 17:17 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація