Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Члени клубу ОТГ обговорили план діяльності на 2018 рік Роздрукувати

24 січня під керівництвом голови обласної Ради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника відбувся форум «Засідання клубу ОТГ. Планування діяльності на 2018 рік». Ініціаторами проведення цього заходу стали Асоціація органів місцевого самоврядування Вінницької області та Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, керівники департаментів облдержадміністрації, а також голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

Основною метою форуму було напрацювання пропозицій та зауважень щодо  реформи місцевого самоврядування на Вінниччині і визначення пріоритетів та планування заходів на 2018 рік.

– Сьогодні маємо можливість обмінятися думками та отримати зворотній зв’язок щодо підсумків роботи у 2017 році з різних напрямів, – сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. – Обміняємося думками, пропозиціями та ідеями стосовно діяльності територіальних громад в рамках Асоціації органів місцевого самоврядування.

Під час засідання учасники форуму переглянули відеофільм про досягнення Калинівської, Якушинецької, Северинівської та Томашпільської громад.

Виступив також голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Головним чинником, який дав змогу запрацювати механізму щодо впровадження децентралізації та об’єднати територіальні громади, – внесення змін до бюджетного кодексу, – сказав Валерій Коровій. – Таким чином, саме фінансові ресурси стали рушійною силою, що дала можливість впливати на ситуацію з наповнення місцевих бюджетів. Натомість залишається значна частина нормативно-правових документів, які є застарілими і не відповідають сучасним тенденціям розвитку. Загалом 2018 рік – це рік конкретних викликів і конкретних справ.

На зібранні виступив народний депутат України Сергій Кудлаєнко. За його словами, процеси децентралізації у 2018 році будуть продовжуватися, адже готується низка законопроектів, які посилять роль місцевого самоврядування у напрямі регіонального розвитку та демократії на місцях.

В ході засідання позитивним досвідом діяльності об’єднаних громад поділилися голова Томашпільської, Барської та Дашівської ОТГ Іллінецького району.

Про головні напрями секторальних реформ у сфері адміністративних послуг, фінансів, просторового планування, соціального захисту, освіти та інвестицій поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації. 

Фахівці Програми Ukraine Invest у Вінницькому регіоні розповіли про шляхи покращення інвестиційної привабливості та залучення коштів на розвиток територій.

Повернутись Створено: 24 січня 2018 року, 17:17 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація