Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Члени комісії погодили проект рішення щодо заборони автобусних перевезень до Російської Федерації Роздрукувати

17 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку під головуванням Андрія Мельника.

У роботі комісії взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Сергій Волков, директор комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, також представники департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та  державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Актуальними питанням порядку денного постійної комісії обласної Ради був проект рішення обласної Ради «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування  до населених пунктів Російської Федерації», що був ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком. У ньому йдеться  про скасування  рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації. Члени постійної комісії обласної Ради погодили його одноголосно.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації, про хід виконання рішень яких планувалось розглянути у І та ІІ кварталах 2017 року відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2017 рік.

Також  керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко доповіла про проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.». Проект підтримано одноголосно.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рекомендації та висновки щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 15:15 Переглядів: 571

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація