Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Члени комісії погодили проект рішення щодо заборони автобусних перевезень до Російської Федерації Роздрукувати

17 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку під головуванням Андрія Мельника.

У роботі комісії взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Сергій Волков, директор комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, також представники департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та  державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Актуальними питанням порядку денного постійної комісії обласної Ради був проект рішення обласної Ради «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування  до населених пунктів Російської Федерації», що був ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком. У ньому йдеться  про скасування  рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації. Члени постійної комісії обласної Ради погодили його одноголосно.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації, про хід виконання рішень яких планувалось розглянути у І та ІІ кварталах 2017 року відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2017 рік.

Також  керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко доповіла про проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.». Проект підтримано одноголосно.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рекомендації та висновки щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 15:15 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація