Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Члени комісії погодили проект рішення щодо заборони автобусних перевезень до Російської Федерації Роздрукувати

17 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку під головуванням Андрія Мельника.

У роботі комісії взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Сергій Волков, директор комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, також представники департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та  державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Актуальними питанням порядку денного постійної комісії обласної Ради був проект рішення обласної Ради «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування  до населених пунктів Російської Федерації», що був ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком. У ньому йдеться  про скасування  рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації. Члени постійної комісії обласної Ради погодили його одноголосно.

На розгляд постійної комісії обласної Ради були винесені інформації, про хід виконання рішень яких планувалось розглянути у І та ІІ кварталах 2017 року відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2017 рік.

Також  керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко доповіла про проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.». Проект підтримано одноголосно.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рекомендації та висновки щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 15:15 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація