Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Члени Міжнародного трейд-клубу відвідали Вінниччину Роздрукувати

7 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов провели офіційну зустріч з членами Міжнародного трейд-клубу. Участь у зустрічі взяли Перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні, радник з економічних питань Малгожата Гавін, аташе, радники з економічних питань та консули Посольств Республіки Польща, Литовської Республіки, Румунії, Королівства Бельгія, Королівства Іспанії, Чеської Республіки, Китайської Народної Республіки, Аргентинської Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, представники компаній «Ukraine Invest», «Eurovira», «Global Technologies», ОАЕ, «Спілка підприємців і промисловців Азербайджану та України», Banking Club, ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

Вінницьку делегацію також представляли директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, заступник генерального директора ТОВ «Барлінек Інвест» Володимир Шевчук, голова Правління генеральний директор ТОВ «Вінницька промислова компанія», депутат Вінницької міської ради Алла Власюк, голова ГО «Вінницький бізнес-клуб», директор ТОВ «Бастіон 2009» В’ячеслав Калініченко.

До складу обласної Ради входить 8 політичних партій, що стало можливим завдяки впровадженню реформ в Україні. Одна з них – прийняття нового Закону України «Про місцеві вибори» надала можливість партіям отримати своє представництво в Раді. Депутатський корпус, незважаючи на різні політичні погляди, відповідальний за подальший розвиток Вінниччини. Діючи в межах своїх повноважень, депутати приймають програми, які дають «зелене світло» для залучення інвестицій та розвитку економіки області. Крім того, велика увага приділяється розвитку територіальних громад. Тому співпраця з міжнародними організаціями та реалізація грантових проектів допомагає активізувати громади для вирішення своїх соціальних питань, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму вітальному слові.

Згідно з протоколом перед присутніми на офіційній зустрічі виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова ГО «Вінницький бізнес-клуб» В’ячеслав Калініченко.

– Міжнародний трейд-клуб – це громадська організація, яка була створена в грудні 1992 року та об’єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Члени трейд-клубу постійно відвідують регіони України, де проводять зустрічі з керівництвом і представниками ділових кіл, знайомляться з роботою підприємств всіх форм власності, – наголосила  Перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні, радник з економічних питань Малгожата Гавін. – Результатами роботи трейд-клубу є покращення міжнародного іміджу України, позитивна динаміка росту внутрішнього торгівельного обороту регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств і відкриття представництв іноземних компаній. Сподіваюсь, що наша зустріч надасть можливість стати для вас послами успіху економічного розвитку Вінниччини.

Під час візиту члени Міжнародного трейд-клубу відвідають підприємства ТОВ «Володарка», ТОВ «Барлінек Інвест» та Вінницький олійножировий комбінат, ознайомляться з роботою територіального відділення прозорого офісу «Вишенька».

Завтра, 8 вересня,  гості візьмуть участь в 5-му Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України». На завершення планується підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницьким бізнес-клубом та Міжнародним трейд-клубом.

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2017 року, 16:46 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація