Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Члени постійної комісії обговорили питання про стягнення директору Жмеринського психоневрологічного інтернату Роздрукувати

1 липня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Жмеринського психоневрологічного інтернату Володимир Мороз, окремі депутати обласної Ради, працівники Департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

Присутні обговорили одне питання, внесене до порядку денного – «Про стягнення Морозу В.Б. – директору Жмеринського психоневрологічного інтернату».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко поінформувала, що нинішнє засідання ініційоване в зв’язку з тим, що у газеті «33 канал» від 06.05.2015 року було опубліковано статтю «Мого сина замучили до смерті у психоневрологічному інтернаті». Наказом Департаменту соціальної політики ОДА (від 06.05.2015 року №34) було створено робочу групу, яка 6 травня поточного року з виїздом на місце здійснила перевірку діяльності зазначеного закладу.

Оскільки Жмеринський психоневрологічний інтернат є об’єктом обласної комунальної власності, який знаходиться в підпорядкуванні обласної Ради, то за результатами перевірки цього закладу Департаментом соціальної політики облдержадміністрації закладу було ініційовано питання щодо вжиття заходів відповідного реагування. Зокрема, підготовлено проект рішення – «Про стягнення Морозу В.Б. – директору Жмеринського психоневрологічного інтернату».

Ознайомившись із висновками робочої групи та заслухавши директора Жмеринського психоневрологічного інтернату Володимира Мороза, присутні члени комісії через відсутність кворуму не змогли ухвалити рішення про внесення зазначеного проекту до порядку денного наступної сесії обласної Ради.

Варто зазначити, що, відповідно до діючого регламенту Вінницької обласної Ради 6 скликання, остаточне рішення ухвалюється більшістю голосів від складу постійної комісії.

Повернутись Створено: 1 липня 2015 року, 18:09 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація