Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Члени постійної комісії обговорили питання про стягнення директору Жмеринського психоневрологічного інтернату Роздрукувати

1 липня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Жмеринського психоневрологічного інтернату Володимир Мороз, окремі депутати обласної Ради, працівники Департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

Присутні обговорили одне питання, внесене до порядку денного – «Про стягнення Морозу В.Б. – директору Жмеринського психоневрологічного інтернату».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко поінформувала, що нинішнє засідання ініційоване в зв’язку з тим, що у газеті «33 канал» від 06.05.2015 року було опубліковано статтю «Мого сина замучили до смерті у психоневрологічному інтернаті». Наказом Департаменту соціальної політики ОДА (від 06.05.2015 року №34) було створено робочу групу, яка 6 травня поточного року з виїздом на місце здійснила перевірку діяльності зазначеного закладу.

Оскільки Жмеринський психоневрологічний інтернат є об’єктом обласної комунальної власності, який знаходиться в підпорядкуванні обласної Ради, то за результатами перевірки цього закладу Департаментом соціальної політики облдержадміністрації закладу було ініційовано питання щодо вжиття заходів відповідного реагування. Зокрема, підготовлено проект рішення – «Про стягнення Морозу В.Б. – директору Жмеринського психоневрологічного інтернату».

Ознайомившись із висновками робочої групи та заслухавши директора Жмеринського психоневрологічного інтернату Володимира Мороза, присутні члени комісії через відсутність кворуму не змогли ухвалити рішення про внесення зазначеного проекту до порядку денного наступної сесії обласної Ради.

Варто зазначити, що, відповідно до діючого регламенту Вінницької обласної Ради 6 скликання, остаточне рішення ухвалюється більшістю голосів від складу постійної комісії.

Повернутись Створено: 1 липня 2015 року, 18:09 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація