Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Члени президії розглянули порядок денний 34-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

17 березня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто 31 питання порядку денного, що пропонуються для розгляду на пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Участь у засіданні президії взяли голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Більшість питань порядку денного, що пропонуються депутатам для розгляду на пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання, було підтримано із змінами і доповненнями. Серед найважливіших із них, зокрема, такі: “Про звіт голови обласної Ради Свитка С.М.  про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року”; “Про обмеження використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області”; “Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами)”; “Про  внесення змін до Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням 10 сесії  обласної Ради 6 скликання від 14 лютого  2012 року № 279”; тощо.

В ході обговорення депутати на прохання генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолія Іванця вирішили зняти з розгляду питання “Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – лісового заказника «Городище-Галявина”. Дискусію викликало і питання “Про керівника Вінницької обласної психіатричної лікарні №2”. У підсумку самоврядці вирішили внести на розгляд сесії обласної Ради дві кандидатури – Ігоря Костенка та Михайла Сокура. До речі, Ігоря Костенка, який претендує на посаду головного лікаря Вінницької обласної психіатричної лікарні №2, підтримали постійні комісії обласної Ради.

Крім того, депутати підтримали пропозицію внести на розгляд сесії проект звернення депутатів обласної Ради Юрія Яремчука і Лесі Мороз щодо відкликання ними судових позовів стосовно скасування розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області. 

Повернутись Створено: 17 березня 2015 року, 19:33 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація