Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Члени президії розглянули порядок денний 34-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

17 березня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто 31 питання порядку денного, що пропонуються для розгляду на пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Участь у засіданні президії взяли голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Більшість питань порядку денного, що пропонуються депутатам для розгляду на пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання, було підтримано із змінами і доповненнями. Серед найважливіших із них, зокрема, такі: “Про звіт голови обласної Ради Свитка С.М.  про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року”; “Про обмеження використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області”; “Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами)”; “Про  внесення змін до Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням 10 сесії  обласної Ради 6 скликання від 14 лютого  2012 року № 279”; тощо.

В ході обговорення депутати на прохання генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолія Іванця вирішили зняти з розгляду питання “Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – лісового заказника «Городище-Галявина”. Дискусію викликало і питання “Про керівника Вінницької обласної психіатричної лікарні №2”. У підсумку самоврядці вирішили внести на розгляд сесії обласної Ради дві кандидатури – Ігоря Костенка та Михайла Сокура. До речі, Ігоря Костенка, який претендує на посаду головного лікаря Вінницької обласної психіатричної лікарні №2, підтримали постійні комісії обласної Ради.

Крім того, депутати підтримали пропозицію внести на розгляд сесії проект звернення депутатів обласної Ради Юрія Яремчука і Лесі Мороз щодо відкликання ними судових позовів стосовно скасування розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області. 

Повернутись Створено: 17 березня 2015 року, 19:33 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація